Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyakerdesben segitseg?

Kutyakerdesben segitseg?

Figyelt kérdés

1- nem tudom semmilyen modszerrel sem leszoktatni a kolyok kutyam hogy ne harapja a kezem.amikor azzal probalkoztam hohy ket ujjal a pofijara verek akkor ramtamadt megjobban.


2- ha kulfoldi unios allambol szeretnek repulovel haza utazni az utlevelen chipen kivul mi kell meg?azt tudom hogy a sulyhatarozza meg a jegy arat de mindekeppen tudom magammal vinni?nagy testu lesz mar.


2012. márc. 19. 22:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
1. Igazából ez korral jár de én úgy tudtam kicsit visszavenni ebből, hogy ha elkezd harapni, vagy támad akkor sikíts fel... mint egy másik kutya akinek ha túl erősen húzzák a farkát felnyüszít. Nekem sikerült...
2012. márc. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
1. Kend be a kezed vajjal és azt nem szeretik vagy ecetes vízbe merisd a kezed azt nem szeretik vagy h harap spricoloval fújj rá ecetes vízzel és akkor egy időután megtanulja hogy nem szabad harapni :)
2012. márc. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Francot kell ecetezni. Ha harap, akkor kapd el a pofáját és szorítsd meg, h fájjon neki, de ne nagyon, csak megérezze, h ha fájdalmat okoz, akkor neki is fájni fog. Plussz nyüszíts fel mint egy kutya, mikor fáj valamije.
2012. márc. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mikor harapdál a mi 9 hetes németjuhász kiskutyánk, én is azt a trükköt vetem be, hogy rászólok erélyesen: Neem!


S akkor kicsit abba hagyja, majd megint kezdi, olyankor én felállok és arébb sétálok. Ezzel a tudtára adod, hogy te rászóltál hogy nem szabad, és ha tovább csinálja nem foglalkozom vele, így az elmúlt 5 perc után újra szánok rá időt, és akkor már nem harap. :))


Nem feltétlenül kell megpofozni a kutyát, meg befogni a száját.

2012. márc. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 alice_L ***** válasza:
49%

Ha van a kornyékeden kutyaiskola ahol kuyaovodat is csinalnak, oda érdemes elvinni, a tobbi kolyok harapasat érzi magan, plusz azok is reagalnak az o harapasara, visitassal, visszaharapassal: a leggyorsabb tanfolyam.

Itt tanulja meg azt is hogy a masik visit ha faj valamije, igy ha te sikitasz hogy faj, jobban megérti.

Ezen kivul, én ahelyett hogy kihuzom a kezem a szajukbol, a nyelvuket - nem fajdalmasan - leszoritom az allso allkapcsa felé, és bentartom a kezem a szajaban, barmennyire is akar tole szabadulni. Elétartom a kezem, ha ujra kozelit, mondom hogy NEM, és ha harapja ujra, akkor kezdodik elolrol. Az egész egy negyed ora alatt lerendezheto. Bar igaz, hogy ezzel van amelyik megtanulta hogy nem rag kezet, de van olyan is aki azt tanulta hogy az én kezem nem ragja.

2012. márc. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hat a kutyaovi kornyekunkon nulla.a suliba pedig allitolig 8 honapos koratol vihetnem.a repulos dologban nem tud senki sem segiteni?
2012. márc. 22. 14:28
 7/13 anonim ***** válasza:

repülőre,elég az utlevél,oltási könyv,chip.

Milyen fajta a kutyus?

2012. márc. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 alice_L ***** válasza:

Ha a kutya ovi nulla, akkor probald mas lehetoleg fiatal, serdulo, vagy idealisan kolyok kutyakkal egyutt sétaltatni, vagy akar csak osszeereszteni oket jatékra.


Ami a repulot illeti, kérdezz ra a légitarsasagnal, ok megmondjak milyen szabvany utazoketrec kotelezo, esetleg a kulfoldi orszagban hatalyos rendelkezéseket, stb.

2012. márc. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Azért nehéz segíteni, mert nem mindegy, h melyik vállalattal utazol. Van amelyik nem is szállít élőállatot, van amelyik még a ketrec méretét és berendezését is előírja, stb. Kérdezz utána annál a társaságnál, amivel mennél.


De nagytestűt szinte biztos, h csak a raktérben tudsz szállítani.

2012. márc. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
koszi...es a rakterben valo szallitas a gepen szerintetek biztonsagos a kutyaknak?amugy staffordshire
2012. márc. 22. 23:14
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!