Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Súlyhúzásban a pit bull...

Súlyhúzásban a pit bull legyőzne 1 komondort?

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 18:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Igen.
2009. jún. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
attól függ milyen komondor és milyen pittbull egy kiállítási komondort igen de egy igazi falusi edzett kutyát már nem hiszem
2009. jún. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

Igen.

Mi a fenének húzna bármit is a komondor? Pláne súlyt? Nem arra találták ki.

a pit-et meg így erősítik, edzik, hogy a fogása erős és megtartó legyen.Ha úgy tetszik a tenyésztésben erre a tulajdonságra is szelektálnak, míg a komondornál másra!

2009. jún. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Sztem ha két képzetlen kutyát veszünk akkor a komondor erősebb lenne mint a pit, bár a fene se tudja.
2009. jún. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
Úgy veszem észre lebecsülöd a pitet.Talán ezért is van annyi támadás stb..mert az emberek nem bírják felfogni,hogy ezek a kutyák mások mint a többi.Nem egy élő fegyver csak bánni kell velük megfelelően és nem olyan embernek venni egy ilyet kutyát akinek fogalma sincs róla hogy hogyan kell velük bánni.A kérdés alapból hülye,hiszen a pitt egy kiválló sportkutya,a komondor meg csak maradjon....
2010. jan. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%

Komondor maradjon?

Hol?

Így is alig ismert, jót tenne neki a népszerüsítés. Amúgy meg a Komondor sokkal keményebb, erősebb, a pitnek semmi esélye nem lenne ellene.

2010. jan. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
nekünk van két komondor kutyánk de szerintem is népszerűsíteni kéne mert eléggé kevés egyed van és egy komondor simán legyőzné a pitbullt súlyhúzásban
2011. máj. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
azt figyeltem meg, barmilyen beszelgetes folyik ha netan a pitt-et lennebb ertekelik, mindig kerul egy izomagyu pittrajongo, aki agyon magasztalja a fajtat, holott legtobbszor nem is az volt a kerdes, amire o valaszol. Nekem egyik sincs, de hogy tud egy 20 kilos kutya tobbet huzni mint egy 60-80 kilos, ha csak a fizika torvenyeit vesszuk is. A pitt hamarabb "lerugja" mint a nagyobb komondor.
2012. febr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
most latom a pit - egy t-vel van. BOCSS
2012. febr. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A súlyhúzásban súlycsoportok vannak.


Azonos súlyban meg a pit győzne.

2012. febr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!