Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff fekete-fehér 3 éves...

Zsuzsanna25 kérdése:

Amstaff fekete-fehér 3 éves kan kutyám elveszett, majd interneten becsületes megtalálója eladta. Hiába a chipje, semmi info. Szerintetek fotója alapján hogyan tudnám az állatorvosoknál keresni, kőrőztetni? Vajon ilyesmi létezik?

Figyelt kérdés
Chipjébe beírta a dokink, hogy elveszett.. a rendőrségi ügy már lezárult.. tanácstalan vagyok, hol keressem? Mit tegyek? Sok internetes hirdetésemre - keresésemre - semmi válasz. Cupi elveszett, senki sem látta. Állatvédők szerint kitépik a chipet, lehúzzák a WC-n és már nem is köti hozzánk semmi. December 10.-én tünt el, azóta semmi hír róla. Nagyon szeretnénk visszakapni. Adjatok tanácsot. Köszönöm előre is.
2012. márc. 18. 16:30
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Nem akarlak cseszegetni,de nem értelek. Tudod,hogy ki adta el a kutyádat? IGEN!!! Akkor mi kell még? Semmit nem érsz a kamarával, stb...de ha kicsit magabiztosabban lépnél fel az illetővel szemben már is több esélyed lenne. Mondom, nekem kétszer lopták el a c...-ok, csak így tudtuk vissza szerezni. Gondold meg én csak jót akarok, mert amúgy lemondhatsz a kutyádról végleg.
2012. márc. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Csakhogy letagadja az eladást, a rendőrnek is állította, elszökött tőle is. Ha elszökött volna, itt lenne a környéken. A postásoknak is adtam szórólapot a képével, kitették a benti faliújságra. Nem látja és nem tud róla senki. Ha odamegyek egy ilyen link, hazug családhoz, mit érek el vele? A rendőr pofájába is szemrebbenés nélkül hazudtak.. nekem nem fognak? Talán az interneten egyszer érkezik valami info.. amikor megtudja az uj gazdi, hogy beteg, kidobja.. valamelyik menhely talán befogadja, ha mégis benne van még a chip, hazakerül. Csak ebben bizok. Nem vagyok nyugodt, de fogalmam sincs merre induljak. Aki a más kutyáját eladja, milyen infót adna nekem? Mikor a rendőrségi ügy elött felhivtam, mondtam, visszaadom neki a tizezer ft-ot, csak mondja meg, kinek adta el. Nem mondta meg. A rendőrt kértem, a mobil hiváslistáját kérje le.. közölte, nem bizonyitható az eladás, igy nem teheti meg. Nem egyszerű a helyzet. A hazug családon kívül semmilyen támpontom nincs. Előre az nem visz, ha látom a pofájukon hogy hazudnak.. attól még nem tudom meg, hol a kutyánk. Csak várok, nézelődök a neten, egyenlőre szerintem mást nem tudok tenni.Úgy érzem, valamikor lesz egy infó, amire meg fogom találni Cupit. Persze az idő telik..
2012. márc. 30. 10:44
 23/23 anonim ***** válasza:
facebook linked nincs a keresésről?
2012. márc. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!