Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff fekete-fehér 3 éves...

Zsuzsanna25 kérdése:

Amstaff fekete-fehér 3 éves kan kutyám elveszett, majd interneten becsületes megtalálója eladta. Hiába a chipje, semmi info. Szerintetek fotója alapján hogyan tudnám az állatorvosoknál keresni, kőrőztetni? Vajon ilyesmi létezik?

Figyelt kérdés
Chipjébe beírta a dokink, hogy elveszett.. a rendőrségi ügy már lezárult.. tanácstalan vagyok, hol keressem? Mit tegyek? Sok internetes hirdetésemre - keresésemre - semmi válasz. Cupi elveszett, senki sem látta. Állatvédők szerint kitépik a chipet, lehúzzák a WC-n és már nem is köti hozzánk semmi. December 10.-én tünt el, azóta semmi hír róla. Nagyon szeretnénk visszakapni. Adjatok tanácsot. Köszönöm előre is.
2012. márc. 18. 16:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
biztos, hogy el lett adva?
2012. márc. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
dögöljön meg az ilyen,aki talál egy kutyát és nem nézi meg, hogy keresik-e
2012. márc. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
állatorvosodtól megkaphatod az összes rendelő email címét (le tuidja tölteni a kamaránál) akkor küldhetsz nekik fotót
2012. márc. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy eladták?

Amúgy rakd fel facebookra a teljes sztorit egy olyan fotóval, amin jól látszik a kutya, úgy rengeteg emberhez eljut. Hátha valakinek feltűnik. Írj rádióknak, a neon be szoktak olvasni ilyeneket.

2012. márc. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ha eladták az már többet nem kerül haza. Valószínű egy kertben, vagy lakásban éldegél. Ez még a jobbik eset. Igen a chipet kiszedik belőle, innentől kezdve nem tudjátok bizonyítani. Talán a megtalálón keresztül lehetne elindulni, kinek adta el a kutyát...
2012. márc. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy eladták. Ha elütik például, akkor sohasem kerül elő. Sajnálom!

Az is lehet, hogy valaki befogadta, és eszébe sem jut chipet nézetni. Sajnos ilyen is van.

2012. márc. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ:-) Láttam "becsületes megtaláló" hirdetését jofogas.hu-n.. ott kinálta 10 eFt-ért, ledöbbentem mikor megláttam a kutyám képét. Gyorsan felhivtam névtelenül, közölte már elvitték, bemutatkoztam, a gazdi vagyok, hebegett.. tőle is megszökött. Akkor mentem a rendőrségre, akik kiszálltak a sráchoz, a szüleivel összebeszélve bedumálták a fiatal rendőrnek, hogy tőlük is elszökött.. igy nyomtalanul. Járom a környéket kocsival, sehol nem látom.Az állatorvossal beszélek, hátha valamelyik rendelőben felismernék. Facebook-on egyéb helyen keresem. Ha beirjátok Google-ba Cupi kutya elveszett, láthatjátok a fotóját. Nagyon szomoru vagyok miatta.. bárcsak megkerülne. Remélem nem verekedősnek vitték, és láncon tartják valami c.tanyán.. beleőrülök a gondolatba is.
2012. márc. 18. 17:58
 8/23 anonim ***** válasza:
a keresés mellé felteheted a "kedves megtaláló" hirdetését is (névvel, címmel),hadd lássa mindenki ki volt az a kedves
2012. márc. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Még a sz@rt is kiverném belőle, ha nem mondja meg, hogy kinek adta el.

Netboard-on van hirdetve? Allatok.info-n?

2012. márc. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Az ilyet lőném fejbe!
2012. márc. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!