Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi ez a viselkedészavar 8...

Mi ez a viselkedészavar 8 éves szuka máltai selyemkutyámnál?

Figyelt kérdés
Tapasztalt már valaki ilyet? Jól el van kapatva, velünk alszik egy ágyban, egyedül nem iszik, csak ha fogod a pohár szélét, néha séta közben gondol egyet és megtámadja az arra járót, főleg ha ránéznek, mostanában csak ugy sétál, ha mindketten megyünk, ma reggel majdnem megharapott, mert az apja mellől ki akartam rángatni, kivinni sétálni. Egyébként ha megyek felé, már morog és bujik a paplanba, vicsorog. Ugyanezt csinálja este a páromnak, mikor én már fekszem. Ugy megy ki, ha az ajtóig kisérem, vagy enyhe erőszakkal. Mina frac ütött belé, hogy képes lenne megharapni?
2009. jún. 10. 21:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A vizivással kapcsolatban:mutattam neki a vizet, odaviszem, stb, ha nem tartom a poharát, akkor nem iszik. Multkori kisérletem során 4! Napig nem ivott....ő győzött,végül persze hogy megitattam, már acetonos volt a lehelete... Nagyon kitartó:)
2009. jún. 11. 09:13
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp olvasd el a fentebb javasolt Fennel könyvet, könnyedén meg fogod tudni oldani ezt a gondot a segítségével.
2009. jún. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszi!
2009. jún. 11. 20:43
 14/14 anonim ***** válasza:
szerintem a vizébe rakj valami ízt, most hirtelen nem sok minden jut eszembe, de pl. málnaszörp. gondolom egy csepptől nem lesz baja! hátha így megkóstolja a vizét magától is. ha iszik dicsérd meg
2009. jún. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!