Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen minőségű a fressnapf...

Milyen minőségű a fressnapf saját márkája a mulitfit?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla?
2009. jún. 9. 15:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ismerem magát a márkát, de mikor lesz alkalmad rá, nézd meg, hogy hány százalék a hús benne. Ha kevesebb mint 30%, akkor nem igazán jó.
2009. jún. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A Pedigree-vel kb. egy színvonalú. Én csak a konzervével etettem régen, de már azzal se.
2009. jún. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

nekem azt mondták hogy az olcso tápok közül a legjobb

semmi fölös szemét nincs benne

2009. jún. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

szinezék sajnos van benne :(

És a hústartalma is messze elmarad a 30%-tól. Az eladó csajszi ajánlotta, eukanuba helyett. Nah mindegy, ezt már megesszük, szeretni, szereti. A friskies-t, chappi-t hasonlókat nem szerette.

2009. jún. 9. 17:25
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
eukanuba helyett? az is úgy látom nem igazán érti a dolgát...
2009. jún. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én is csodálkoztam, mert azzal meg voltunk elégedve nagyon. A kutya is imádja (kisebb szeműt szokott kapni, kimérve), meg mi is azt láttuk rajta, hogy egészséges minden ok vele.

Igaz, kb. kétszer annyiba kerül, mint ez a fressnapf-os, de nagyon ajánlgatta, így gondoltam megkóstoltatom vele. Nah mindegy, legközelebb okosabb leszek. Igaz a hússzázalékot ott is meg lehetett volna nézni. Nem baj, eddig is élt ilyen kajcsin, majd most is kicsit:)

Ha vegyíteném eukanubával az jó lenne esetleg? Vagy azt nem érdemes vegyíteni, mert akkor nem fejti ki a jótékony hatásait?

Köszi a válaszokat!

2009. jún. 9. 17:47
 7/11 A kérdező kommentje:
Most vettem csak észre, hogy a címben elírtam, természtesen multifit!
2009. jún. 9. 18:13
 8/11 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem ha a Eukanuba bevált,maradj annál,nem éri meg ilyen olcsó sz@rra váltani.

Kevesebb kell belőle és jobb is.

2009. jún. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem is akarok váltani, de ezt azért már csak megetetném vele. Ezért gondoltam, hogy esetleg keverve kapná. Bár akkor meg nehéz lenne eldönteni,hogy akkor melyikből mennyit kapjon, meg nem tudom, hogy úgy is megtartaná e a táp a jótékony hatásait.
2009. jún. 9. 19:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt tudom,hogy ezt a kaját kapják az egyik állatvédő szervezet kutyái,folyamatosan hasmenésük van,de sok a kutya és ez a legolcsóbb megoldás,ami még tűrhető minőségű.
2009. jún. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!