Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak nalunk van ez? :D (lentebb)

Csak nalunk van ez? :D (lentebb)

Figyelt kérdés
Olyan 9 evesen kaptam egy kutyat,mar akkor is honapokig konyorogtem hogy lehessen egy..eladtuk,mert elkoltoztunk. Most egy panel hazban lakunk,tavaly nyar ota vagyunk itt,azota latom az embereket,hogy setaltatjak a kutyaikat..stb es elkezdett hianyozni,az hogy nekem mar nincs,es en szerettem vele torodni,foglalkozni.. mostanaban meg mar neha unalmasak a napjaim,es most jottem ra hogy egy kutyara lenne szuksegem. Ma kertem a szuleim,konyorogtem.. de NEM hazba NEM lesz kutya..mondom nagyon jo.. hogyan vegyem ra oket? Tenyleg nagyon szeretnek egy kutyat..Shih Tzura gondoltam,talaltam is egy tenyesztot.. ja es 14/l SURGOS lenne!
2012. febr. 21. 16:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

kitartó legyél, mutasd meg ,hogy kiérdemled a kutyát ,mert felelőssebben gondolkodsz :)

vagy ,feladod, és vársz míg nem lessz külön lakásod :)

de a szülők nélkül nem fog sikerülni, hiszen az ő pénzükön fogod nevelni, nekik is le kell vinni sétálni, hiszen te nem vagy mindíg otthon !!!

ez csak együtt megy, :)

egy kölyök kutyának nem lehet ellenállni :)

2012. febr. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a valaszokat! :D Megprobalok mindent,vegulis semmi sem lehetetlen,egyszer ugyis meggyozom oket ;)


17:11es : ne te mondd mar meg nekunk hogy mi valo :) egyebkent kulfoldre koltoztunk,es nem PENZERT adtuk el hanem UNOKATESOMNAK,INGYEN, es nyarankent szoktam latogatni..remelem most boldog vagy :D

2012. febr. 22. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!