Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak nalunk van ez? :D (lentebb)

Csak nalunk van ez? :D (lentebb)

Figyelt kérdés
Olyan 9 evesen kaptam egy kutyat,mar akkor is honapokig konyorogtem hogy lehessen egy..eladtuk,mert elkoltoztunk. Most egy panel hazban lakunk,tavaly nyar ota vagyunk itt,azota latom az embereket,hogy setaltatjak a kutyaikat..stb es elkezdett hianyozni,az hogy nekem mar nincs,es en szerettem vele torodni,foglalkozni.. mostanaban meg mar neha unalmasak a napjaim,es most jottem ra hogy egy kutyara lenne szuksegem. Ma kertem a szuleim,konyorogtem.. de NEM hazba NEM lesz kutya..mondom nagyon jo.. hogyan vegyem ra oket? Tenyleg nagyon szeretnek egy kutyat..Shih Tzura gondoltam,talaltam is egy tenyesztot.. ja es 14/l SURGOS lenne!
2012. febr. 21. 16:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
Panelba nem is való kutya.
2012. febr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha rendesen ésjól van tartva setáltatva meg minden akkor miért ne lenne való panelba kutya? Pláne, hogy kistestût akar... Szerintem menj önkéntekedni :) és ott sokat is tanulhatsz, meg anyudéknak is bebizonyíthatod, hogy nem lessz baj, ha panelba lakik a kutya veled együtt. Csak sokat kell vele foglakozni, de gondolom ezt tudod..
2012. febr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igérd meg a szüleidnek hogy szibatisztává teszed rendszeresen foglalkozol vele és mondjad neki ha csak egyszer nem vinnéd le sétálni 1 nap akkor elkerülhet onnan a kiskutya és soha többé nem fogsz de igérd meg hogy szobatiszta lesz :D Sok szerencsét :D
2012. febr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

1: a kutyavásárlás soha nem sürgős.

2: ha csak azért eladtok (úristen, még pénzt is kértetek érte...) egy kutyát, mert elköltöztetek, akkor nektek nem is való kutya. max. plüss, annak nincsenek érzelmei.

3: fiatal vagy még, a szüleid tartanak el, az ő döntésük, hogy lesz-e kutyátok.

2012. febr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
10%

Nekem nem hogy panelba de még rendes lakásba sem engedik.

Ismerős.

Törödjélbele hogy majd ha elköltözöl majd akkor veszel magadnak!!

(Egy ilyen SZŐRPAMACSOT én se engednék be a házamba)

2012. febr. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Első vagyok, látom jól lepontoztatok :D:D:D remélem következő életetekben kutyák lesztek és egy kis panel lyukban fogtok élni, és talán napi egyszer lemehettek sétálni pórázon.

Egy kutyának szabad tér kell!!!!

2012. febr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia! ne add fel, egyszer csak sikerül meggyőzni őket. Viszont léteznek shih-tzu fajtamentők is, szerintem inkább fogadj örökbe egy kutyát, ezzel megmentesz egy életet egyúttal.

(Egyébként nem értem mi bajotok kifejezetten a panellal. Panelba tökéletes egy ilyen kutyus, nyilván komondort nem lehet panelban tartani, de egy kisebb kutyát simán. Egyébként mért más a panel, mint egy belvárosi társasházban levő lakás? Panelek közelében legalább szoktak lenni füves területek.)

2012. febr. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
# 6, Te nagyon el vagy tévedve. Egy kutyának nem szabad tér kell, hanem társaság. Méghozzá emberi társaság. A Kutyák olyan szociális lények, akik az emberrel együtt élésre szelektálódtak. Meg kell nekik adni a szükséges testmozgást, agymunkát és a szociális interakciót és máris jól érzik magukat lakótértől függetlenül!
2012. febr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%
Társaság is kell, és szabad tér is!!! Képzeld el, hogy bezárnak egy kis lakásban téged, és napi 1x levisznek, de van társaságod, nyugtasson meg :D
2012. febr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem napi egyszer kell levinni...
2012. febr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!