Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van tökéletes tenyésztő?

Van tökéletes tenyésztő?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom itt, hogy egy ember hiába tenyészt tk-s tenyészszemlés, szűrt kutyákkal, ha közben nem eteti minőségi táppal őket, rosszul bánik velük stb. Viszont ha van vki aki szuperül bánik a kutyáival, minőségi táppal eteti őket, de nem tk-sak, de így "tenyészti" őket az sem jó. Szóval a kérdésem hogy létezik tökéletes tenyésztő aki tk-s, tenyészszemlés, szűrt, kiállításra hordott kutyákkal tenyészt, évente egy szukától 1 alom van, ír szerződést, ad törzskönyvet magától, nyomon követi a kutyák sorsát, 6 éves kora után nem elleti a szukát, netán ivartalanítási szerződéssel adja el őket, minsőségi táppal eteti őket, nem veri őket stb stb. Létezik hogy minden klappoljon, vagy azért az túl szép lenne? Ha ismertek ilyet akkor írjátok meg légyszi a kennelnevet. Nekem van 3 tk-s kutyám, de ezek a feltételek nem voltak meg egyiknél sem (1-2 dolog hiányzott). Akkor ők most rossz tenyésztők?
2009. jún. 2. 21:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
2009. jún. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2009. jún. 2. 22:42
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem értek a mudikhoz, de ez a kennel nekem nagyon szimpatikus. Jó helyről veszel kutyust:)
2009. jún. 2. 22:46
 14/20 anonim ***** válasza:

A Mudi a világ legfantasztikusabb kutyája!

Szinte bárhol, bármire használható, kis fogyasztású, gyors, okos, stb...

És hát igen sajnos kevés tenyésztő foglalkozik a magyarfajtákkal, Ők viszont többnyire elkötelezettek.

2009. jún. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

3 uszkárom van ugyanabból a tenyészetből.Az elsőre is várnom kellett,mivel évekig nem született náluk kiskutya.Náluk minden feltétel adott.Még a fedeztetés előtt elmehettem megnézni a tenyészetet(és minden vevő-jelöltnek felajánlják).Mind InterChampion-os szülők.Azóta még volt náluk 2 alom amelyekből vettünk még 1-1 kutyust(3 különböző anyától).Most már együtt járunk kiállításokra,olyanok vagyunk mint egy nagy család.Náluk jobb tenyésztőt nem tudok elképzelni.Sőt kb.másfél év múlva lesz egy teljesen új szülő-pártól alom,lehet bevállalunk egy negyediket is.

Nem olcsó mulatság,de inkább megveszem jó helyről.Tenyészteni nem akarunk,mi csak hobby kiállítók vagyunk,és uszi imádók.Privátban elküldhetem a tenyészet linkjét ide kitenni nem akarnám.

2009. jún. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen, kérlek küldd el, szívesen megnézném az oldalukat.
2009. jún. 3. 16:01
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Elküldtem. :oD
2009. jún. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megkaptam. Gyönyörűek a kutyák, és nagyon szimpatikus a kennel.
2009. jún. 3. 17:20
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen. :o)
2009. jún. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Én több ilyen tenyésztőt is ismerek, ők mudikat tenyésztenek, sajnos kennelneveket most nem tudok mondani, meg van a Bergerac kennel, ők belga juhászt tenyésztenek, ha belgám lenne, biztos, hogy onnan venném.
2009. jún. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!