Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a 10 hetes kutyámra rájön...

Ha a 10 hetes kutyámra rájön az 5 perc, fejvesztve rohangál, ugat, morog és harapdál mit csináljak?

Figyelt kérdés
Játszak vele? Mondjuk olyankor elég durván harapdál, nekem ugrik és nem lehet rászólni míg le nem nyugszik. Melyik jobb megoldás, ha belemegyek a játékba, vagy bezárom két percre a fördőszobába egyedül? (legutóbb ezt csináltam, mert ha csak simán kiraktam a szobából az nem zavarta őt)
2009. máj. 27. 14:46
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Még nem mehet utcára, mert nincs meg az összes oltása. De egyébként a Frisé pont hogy nem ennyire gyakori. A másik két Bichon igen, de a Frisé nem!
2009. máj. 27. 17:37
 22/26 anonim ***** válasza:
háát ezaaz
2009. máj. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

És tényleg. Azt hittem valami ismerősöm aki tudja, hogy milyen kutyám van és hogy hívják névtelenül szórakozik velem. De nem, bocsi utólag is, hogy nem hittem neked! Nem gondoltam volna és nagyon meglepődtem, hogy másnak is ilyen kutyája van és főleg, hogy ugyanaz a neve!:)

A többi néhány a kérdéssel kapcsolatos választ köszönöm!

2009. máj. 27. 21:08
 24/26 anonim ***** válasza:
:) és amúgy hány éves vagy..mert az e-mailnél ki volt írva a neved és myvippen volt egy 19 éves lány..ő lennél te?
2009. máj. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Igen, ő lennék én:)
2009. máj. 28. 20:46
 26/26 anonim ***** válasza:
:)
2009. máj. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!