Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a 10 hetes kutyámra rájön...

Ha a 10 hetes kutyámra rájön az 5 perc, fejvesztve rohangál, ugat, morog és harapdál mit csináljak?

Figyelt kérdés
Játszak vele? Mondjuk olyankor elég durván harapdál, nekem ugrik és nem lehet rászólni míg le nem nyugszik. Melyik jobb megoldás, ha belemegyek a játékba, vagy bezárom két percre a fördőszobába egyedül? (legutóbb ezt csináltam, mert ha csak simán kiraktam a szobából az nem zavarta őt)
2009. máj. 27. 14:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

nem tudom hogy ki vagy :( és nem szórakozom nem ismerlek tényleg kókusz a kutyim neve....már hogy szórakoznék ?honnan tudnám azt hogy ki vagy? :|csak kedves kérdés volt és szerettem volna írni..no meg aztán te is kedvesnek tűntél

de ha van msned vagy valami más e-mail címed

akkor küldök képet rólam és kókuszról

:(higyj nekem

2009. máj. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
De ez akkor is nagyon fura. Az én kutyám is Frisé, és Kókusznak hívják, és még egy korúak is?? Tuti, hogy ismersz engem! :)
2009. máj. 27. 16:00
 13/26 anonim ***** válasza:
bebizonyítom hogy nem...gondolj bele az elején is csak szimplán a kérdésre válaszoltam...mért beszéltél bárkinek is arról hogy vagy ezen az oldalon??mert akkor is a kérdésre csak úgy rá kattoltam mert ott volt a főoldalon...
2009. máj. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Najó, hiszek neked. Akkor küldesz képet magatokról? budmil89@gmail.com
2009. máj. 27. 16:06
 15/26 anonim ***** válasza:
igen küldök pillanat...teljesen levagyok döbbenve
2009. máj. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
KÜLDTEMM:)
2009. máj. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Üres volt az e-mailed:))
2009. máj. 27. 16:46
 18/26 anonim ***** válasza:

pedig küldtem


msned van??

2009. máj. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
megpróbáltamm mégegyszer:)máshogy most nézd meg:)
2009. máj. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Minden második ember Kókusznak, Hópihének, meg ilyeneknek nevezi a kutyáját. Ez olyan, mint régen a Kormi+ a Bundás...Minden második ember ma Bichon-t vesz. Ennyit a véletlenekről. Normális, hogy kölyökkutyaként viselkedik, de finoman el lehet kezdeni nevelni. Baromi hamar meg fogja érteni, hogy fáj a harapása, ha felhívod rá a figyelmét és enyhén (játék abbahagyással) bünteted érte. Sokat mozogjon, rohangásszon kutyák társaságában és akkor nevelni is könnyebb lesz.
2009. máj. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!