Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a 10 hetes kutyámra rájön...

Ha a 10 hetes kutyámra rájön az 5 perc, fejvesztve rohangál, ugat, morog és harapdál mit csináljak?

Figyelt kérdés
Játszak vele? Mondjuk olyankor elég durván harapdál, nekem ugrik és nem lehet rászólni míg le nem nyugszik. Melyik jobb megoldás, ha belemegyek a játékba, vagy bezárom két percre a fördőszobába egyedül? (legutóbb ezt csináltam, mert ha csak simán kiraktam a szobából az nem zavarta őt)
2009. máj. 27. 14:46
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
De ez tényleg olyan 5-10 percig tart csak. Nem nagyon értem miért csinálja.
2009. máj. 27. 14:47
 2/26 anonim ***** válasza:

szia


nekem is kb ennyi idős kutyám van,és csak azért csinálja mert boldog,szereti azt a környezetet...szeintem ilyenkor csatlakozz hozzá játszani:) jókat lehet azon nevetni ahogy rohangál össze vissza bár mi olyan 1,5 hónaposan hoztuk el és olvastam hogy a tesói mellet a helye olyankor még és tudod ha harap akkor a tesó visszaadja neki..le kell szoktatni róla..bár ha tényleg csak 5-10 perc akkor csak öröm 100%

2009. máj. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Nekünk családi kutyánk van,de én sajna Bp-en távol élek tőle,így 2 havonta látom.Olyankor 10-20szor olyan 50km/h-val körberohangál,de olyan szinten sprintel,hogy behalok a röhögéstől,aztán az utolsó nagy kör végén,nekemrohan,rámugrik,szinte leterít a földre,majd ugrál 5 percig.Végül 2 lábon pitizik egy kicsit,majd,kéri,hogy vegyem fel,akkor 2 percig az ölemben van,aztán meg kell fésülnöm,majd faképnél hagy.:DJátszani már nem szeret úgy mint rég,pedig van egy csomó játéka is,de egyiket sem hozza vissza,pedig gyakoroltuk is,jutalomfalattal,de semmi.Nem baj,nekem ő így az Nagy Ő:D
2009. máj. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Jajj megnyugodtam, köszönöm. Csak próbálom leszoktatni a harapdálásról, mert az ember kezének harapdálása a kedvenc játéka, és mikor rájön ez az 5 perc, akkor nagyon duván játszik, és nem is tudok rászólni (síkítani) mert egyik fülén be, másikon ki. És attól félek, nehogy ez visszavesse a fejlődésben, hogy alapból már olyan harapós.
2009. máj. 27. 15:07
 5/26 A kérdező kommentje:
Ez aranyos, köszi! :)
2009. máj. 27. 15:09
 6/26 A kérdező kommentje:
Jaj azt akartam írni, hogy már nem olyan harapós alapból.
2009. máj. 27. 15:10
 7/26 anonim ***** válasza:

(elsőnek írtam)


az jó is ha már nem harap nagyon mert egyre erősödik a harapása és nagykorára ha nem szoktatjuk le akkor az nem jó..de mivel kicsik most kell őket nevelni:)bár azért is harap mert ahogy nő a foga fáj neki és rágni kell nekik valamit szerintem vehetnél neki valami gumi csontot vagy ha van akkor eldobod neki,utána megy és elviszi rágcsálni:) amúgy neked milyen fajta a kutyud??

2009. máj. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

ÓÓ van neki mindenféle vásárolt rágókája, bár egy régi zokni a kedvence:) Csak az ember kezét valamiért még ennél is jobban szeretni. De akkor nem aggódom, csak féletem hogyha hagyom, hogy így viselkedjen, felülkerekedik rajta ez az "énje", és egyre többször lesz ilyen vad.

Ő Bichon Frisé. És a tied?

2009. máj. 27. 15:33
 9/26 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy miféle véletlen dolog ez de nem fogod elhinni hogy nekem is bichon frisé :) mikor olvastam amit írtál lefagytam mivel ha valaki ilyesmi kutyut választ akkor általában bolognese-t mert ugye friséből sokkal kevesebb van....ez nagyon fura Kókusz a neve:)
2009. máj. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Oké, ki szórakozik velem? Gondoltam, hogy egyszer összefutok egy ismerőssel itt, de így névtelenül tök rossz. A Kókusz nevú Frisé az enyém!
2009. máj. 27. 15:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!