Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idős kortól kell napi...

Mennyi idős kortól kell napi 2x, majd napi1x megetetni a kutyust?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Féléves kortól lehet kétszer, egyéves kortól egyszer.
2009. máj. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2009. máj. 27. 14:58
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

szia


háát nekünk pici kutyunk van 3 hónapos de már csak 2x eszik és elég neki:) meg ha viszitek dokihoz ő minden kérdésre választ ad szerintem:)

2009. máj. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Ő 5 hónapos, remélem még jó pár hónapig nem látjuk a dokit :D Azért kérdezem, mert néha nem akar enni, picit (szerintem) kerek (jóltáplált). Bár lehet a fogváltás miatt nem akar enni...

2009. máj. 27. 17:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Mármint akkor meg vannak az oltásai?nem szeretnétek látni a dokit?:O :D a miénk is elég kerek de kisbabáknál is ez a természetes:)
2009. máj. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sokáig foglalkoztam,kutyatenyésztéssel.Nincs rá szabály,kutyája válogatja.Fogzáskor már érdemes az elválasztást elkezdeni a tejről,és szoritkozni a napi 3szori+a tej étkezésre.Nagymértékben függ,h mennyitmozog a kutya,de 7-8 hónaposan már elegendőnek kell lenni-e a kétszeri minden igényt kiegyenlítő étkeztetésnek.1 éves kutyának már elég a napi 1 evés,ha lehet mindig ugyanabban az időpontban.A mennyiség a mozgással arányos.A dokit semmiképp sem szabad elfelejteni. Sok örömet a kutyushoz.Ha bármi kérdés van, nyugodtan kérdezz.saman
2009. máj. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Minden oltásunk megvan :). Remélem a következő oltásokig nem kell dokihoz menni, mert akkor egészséges a kutyus!!
2009. máj. 31. 23:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!