Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Foglalkoztok rendszeresen a...

Foglalkoztok rendszeresen a kutyáitokkal a napi sétán kívül?

Figyelt kérdés
agility, frisbee, trükk tanítások (dog dancing), vadászat, mentőkutyázás, őrző-védő, obedience, cani-cross, bikejöring, terelés stb.
2009. máj. 22. 22:02
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
0%

Az előbb írtam, hogy beteg vagyok -.-' Vagy nem tudsz olvasni, vagy már tényleg nem tudsz mibe belekötni és már oda se figyelsz, mit olvasol vagy mit írsz. Nagyon elszántan próbálkozol... Betegség ide vagy oda, ma megyek altatópasztáért, ha esetleg nem sikerülne elaltatni a dokinál a kutyát... itt a kérdésem ha érdekel, most ezt kell intéznem annak ellenére, hogy lázas vagyok... amikor meg nem ezt, akkor tanulok itthon -.-' Szólj, ha eszedbe jutott még valami, amit meg akarsz említeni -.-'

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__480216-elalta..

2009. nov. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mi mentőkutyázunk és emellett agility,dog dancing.

2009. dec. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
25%
Sétára nincs szükség mert falun élünk úgyhogy neki az egész napja a futkározásból áll ki, és én ha itthon vagyok akkor legalább 1-2 órát játszok vele
2010. febr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!