Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Foglalkoztok rendszeresen a...

Foglalkoztok rendszeresen a kutyáitokkal a napi sétán kívül?

Figyelt kérdés
agility, frisbee, trükk tanítások (dog dancing), vadászat, mentőkutyázás, őrző-védő, obedience, cani-cross, bikejöring, terelés stb.
2009. máj. 22. 22:02
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
74%

10:42

2 éves gyerekem van, egy háztartásban élek az édesanyámmal, aki nyugdíjas részmunkaidőben dolgozom. A barátaim is "teljes" életet élnek... A kutya a kikapcsolódásunk a mókuskerékben.

Nem kell magyarázni a bizonyítványt, nincs kedved vele rendszeresen foglalkozni, mert jobban szeretsz magaddal. Sok ilyen ember van, nem kell megijedni...

Csak ne hidd azt, hogy ahol te energiáid véget érnek, ott mindenki másé is. :P


Előtted szóló voltam

2009. nov. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
17:08! Nem magyarázkodom, mert nincs is mit magyarázni, az én kutyámmal nem is lehet, mert a szüleimről maradt rám egy irtó öreg kutya :D Szóval ha akarnék venni egy nagy mozgásigényű kutyát, én nem tehetném meg, akárki akármit mondd. Néha még sz*arni sincs időm, nemhogy kutyasuliba járni :D De mivel fiatal vagyok, persze van sok energiám, de munka és suli sokat elvesz, hétvégén meg tanulok, készülök az érettségire, utána meg egyetem :) Sajnos az egyetem kollágiumába nem vihetek kutyát :D:D De ez is csak "kibúvó" :D:D Az egyetlen nap amikor "nincs dolgom" a vasárnap, de akkorra sűrítek minden más programot, mint pl.: bevásárlás, ban, posta, ügyintézés, ...stb :D Szóval nekem ne mondd, hogy kifogásokat keresek, mert nálam jobban senki nem vágyik egy "igazi" kutyára, akivel lehet szórakozni, akit lehet tanítnai és egyebek...Csak sajnos lehetlen, ilyen a helyzetem ez van. Amúgy is csak egy gondolat volt, nem kell mindjárt magadra venni...
2009. nov. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
48%
Igen eltart a férjem.De 16 évesen suli mellett is foglalkoztam a régebbi kutyámmal..Hidd el,ha valaki megszeretné oldani sikerül.
2009. nov. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
48%

17:43

Bocsi, hogy offollak, de azt írod:

"Az egyetlen nap amikor "nincs dolgom" a vasárnap, de akkorra sűrítek minden más programot, mint pl.: bevásárlás, ban, posta, ügyintézés, ...stb"

LOL vasárnap mióta vannak nyitva a bankok??? :D Én Budapesten lakom, de nem tudok olyan bankról, amelyik vasárnap is nyitva lenne. :D Postáról sem. :D

2009. nov. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
50%
Akkor nem voltál még plázában kedvesem :D De amúgy is csak példának mondtam, látom megragadtad lényeget... :D Olvastam valaki írta elődted, hogy ha valaki akar akkor tud, én most rohadtul Angelina Jolie akarok lenni :D Majd szólok ha sikerült xDxD xD xD
2009. nov. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
64%

Szégyen, nem szégyen, bevallom, nem vagyok pláza cica, sőt mi több, undorodom az összes plázától és nagy ívben kikerülöm... :)

Amúgy meg, egy pláza cicának nem kutyát kéne választania kiegészítőnek, hanem sálat, táskát vagy karkötőt, arra nem kell időt szakítani, nem kell szocializálni, nem igényel olyan jellegű törődést, mint egy kutya. És jobban is lehet villogni egy márkás aranykarkötővel, mint egy kutyával.

Mindegy. Mint írtam, nem off szándék volt, nem tudom, Te pláza cica vagy-e és nem is érdekel. Én csak a véleményem írom, ha már megkérdezte a Kérdező. A véleményem pedig az, és ezt saját magamról tudom, hogy arra van időm, amire akarom, hogy legyen. Ha annyit tanulnék és dolgoznék, hogy másra már tényleg nem maradna időm és inkább mondom így: energiám, akkor nem tartanék kutyát, mert mindegy, hogy az a kutya beteg vagy öreg vagy bármi, a törődésre akkor is szüksége van, a szocializációra, stb. Mindegy, milyen fajta, nem kell agiltízni mindenkinek, nem kell magas szintre képezni, de egy kutyának, legyen az palota pincsi vagy mudi vagy bármi, NEM ELÉG NAPI 3-SZOR 5 PERC SÉTA!!!

Mi sem lennénk boldogok, ha az életünk annyiból állna, hogy "utyu-putyu de aranyos, jól van, most kiszaladunk vécézni, jól van most kéregethetsz az asztalnál, nesze egy kis falatka" stb. A kutya is élőlény, akinek szöksége van sok egyéb másra is ezeken kívül, akár csak egy kisgyermeknek.

Szerintem a kérdező erre volt kíváncsi, hogy vajon hány ember veszi komolyan a kutyája igényeit és hány ember tartja csak úgy, szobadísznek.

Aztán lehet, hogy tévedtem, hát akkor ez van. :)

2009. nov. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
0%
"Ha annyit tanulnék és dolgoznék, hogy másra már tényleg nem maradna időm és inkább mondom így: energiám, akkor nem tartanék kutyát" xD Ezt pofázom, hogy ezért nem tudok nagy mozgásigényű kutyát tartani, erre neki állsz okoskodni azt, amit én okoskodtam eddig Neked xD Amúgy nagyon rákkattantál a pláza-cica témára, engem kur*vára nem érdekel, ki mennyit jár plázába, nekem sajnos nincs időm rá, csak vasárnap, és akkor sem szórakozni megyek, hanem a dolgaimat intézni. Hosszú fekete hajam van, tehát nem szőke, farmer-cuccba öltözöm, tehát nem rózsaszínbe, közel-távol nem vagyok plázacica, főleg, hogy nincs is pénzem amit elköthetnék bármilyen plázába, max, amit bevásárolok az intersar-ban xD Én csak az ilyen üzletek miatt megyek plázába, mert nálunk a legközelebbi bank, posta, interspar, rossman..stb csak plázában van, vagy metrózhatok a világ végére xD De ha ennyire utálod a pláza-cicákat, menj, keress egyet és üsd le xD De engem hanyagolj kérlek, mert nagyon messze jársz az igazságtól :D
2009. nov. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
33%

Lehet, nem vagy pláza cica, de agyad kábé annyi van csak, a stílusból következtetve. :)

Azt gondolom, én normális hangnemben válaszoltam, eddig. Többet nem is fogok, mert nem szeretném az oldal színvonalát tovább rontani értelmetlen vitákkal, szerintem a kérdező sem erre kíváncsi. De ha gondolod, privátban folytathatjuk a szájtépést, nem hiszem, hogy erre ország, világ kíváncsi. :)

2009. nov. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
0%
Pont olyan színvonalban írok, mint amit ez az oldal megkövetel, de ebből látszik, hogy egyáltalán nem figyelsz másokra, ugyanis írtam már, hogy érettségire tanulok és azért kell kiemelkőden jó eredmény, mert egyetemre is szeretnék menni, ebből következik, hogy nincs pénzem egyetemre, különben nem kellene véresre tanulnom az agyam... És már az, hogy egyetmre készülök és önerőmből kitűnőre fogok érettségizni, már utal egy bizonyos intelligencia hányadosra. De magában a tény, hogy érdekel a továbbtanulás is utalhat arra, hogy csak vaidegeneknek engedek meg magamnak ilyen hangnemet, mert úgy vagyok vele, hogy teljesen mindegy, és nem a gyakorikerdesek.hu oldalon fogom villogtatni a szókincsem és a tudásom, éppen ezért úgy írok, ahogy éppen kedvem tartja és amennyit tudok így pár perc alatt, mert mint mondtam nincs túl sok időm, bár hál'istennek van egy kis "pihi" mert beteg vagyok és nem kell mennem sehova :)
2009. nov. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Kutyázni nincs időd, mint ahogy semmi másra, ahhoz képest majdnem egész nap itt írogatod a válaszaidat... :)

Na jó, szervusz, én mentem kutyázni! :)

2009. nov. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!