Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Foglalkoztok rendszeresen a...

Foglalkoztok rendszeresen a kutyáitokkal a napi sétán kívül?

Figyelt kérdés
agility, frisbee, trükk tanítások (dog dancing), vadászat, mentőkutyázás, őrző-védő, obedience, cani-cross, bikejöring, terelés stb.
2009. máj. 22. 22:02
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
97%

Kellene!

Szegény kutya is társas lény.

2009. máj. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
79%
A mi kutyánk egyetlen egy dolgot csinál szívesen: fekszik, és várja, hogy simogassuk. Egy autó elütötte, úgy fogadtuk be. Sok mindenre nem tanította az előző gazdája, de kiderült, hogy kié volt a kutya, így legalább a neve megvan. Na arra hallgat. Odafut az emberhez. De dobhatunk neki akármit el, mondhatunk neki akármit, nem nagyon hallgat az emberre. De mindennap simogatjuk rengeteget, meg sétáltatjuk, amennyit tud, mert szegénykét megviselte a baleset.
2009. máj. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Hát ez eddig nem túl sok... :o(

Sajnos ilyen szempontból is siralmas a magyar kutyatartási kultúra.

2009. máj. 23. 09:58
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

a család tagja .

reggel séta, játék 1-1,5 óra .

kora délután kis séta ( a meleg miatt )

játak a lakásban. játék = tanítás-kiképzés . már 8 hetes kora óta.

könnyebb vele, mert az agyát is használja, foglalkoztatni kell,hogy ne unatkozzon!

este séta, játék .esetleg fürdés a tóban .

naponta cc: 5-8 órát foglalkozunk vele , persze felváltva .nem azért ,mert kell, hanem mert akarjuk, mert a miénk, mert ugyan úgy a család tagja ,akár az emberek. persze azért ő még kutya :)

2009. máj. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Persze, én reggel kap reggelit, utána elviszem sétálni, majd játszok vele, majd megint elviszem sétálni, utána mikor hogy van, de az a jó hogyha minél több időt tudsz vele tölteni.
2009. máj. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy az alap, hogy megsétáltatjátok a kutyákat, és akkor még játszotok is vele. De van itt olyan ember, aki ezeken KÍVÜL időt szakít rá, elmegy és foglalkozik vele külön. A fentebb felsoroltakra gondoltam.
2009. máj. 23. 18:26
 7/33 anonim ***** válasza:
87%
persze, séta közben gyakoroljuk az alapvető vezényszvakat és van úgy hogy valami újat is tanítunk neki. de majdnem minden nap van 2x 10-15 perc h tanítsuk
2009. máj. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
na az utolsó mondatot jól megfogalmaztam, na mind1 értitek. jah és kihagytam h 7végenként kutyasuli és később pedig szeretnénk őrző-védőre járni vele
2009. máj. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
A kutyusomat nem napi szinten viszem sétálni, hiszen 3 holdnyi területen mozog minden nap(nem területőrzésre van, hanem csak ekkora a kertünk). Minden másnap elmegyünk futni 3-4 kilométert. Szerdán, szombaton és vasárnap elmegyünk kiképzésre, iebben benne foglaltatik az agility, a csibészelés és az engedelmes. Már letettük a BH1-es vizsgát.
2009. máj. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
én olyan fa logikai játékkal szoktam velük játszani, meg jutifalattal gyakoroljuk az ül/feszik/pacsi/áll/marad vezényszavakat, meg labdát szoktam neki dobálni meg harcolunk egy nagy plüssállattal...
2009. nov. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!