Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Titeket zavar ez az ivartalaní...

Titeket zavar ez az ivartalanítási meg menhelyes dolog?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy pl.van egy kérdés,hogy születni fognak keverék kutyáim és a többség rögtön azt írja,hogy ÍVARTALANITSD meg,hogy ne legyen több menhelyi kutya!

És LÉCCI indokoljátok meg a válaszotokat!


(Utóirat: SEMmi rossz indulat nincs ebben a kérdésben!)


2009. máj. 5. 17:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
84%

én 17.46.

természetesen nem az előző, hanem azt azt megelőzőre reagáltam.

2009. máj. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

én azt nem szeretem itt,hogy vlaki kérdez vlamit és akinek más a véleménye akkor már rögtön jön,hogy te hülye vagy ne is legyen kutyád meg ilynek!szerintem tiszteletben kéne tartani a másik ember gondolatát/véleményét meg azért a gazdinak se kéne mindenen megsértődnie vissza "támadnia" hanem inkább elgondolkodni,hogy lehet hogy igaza van!


ja és egy 13 éves lány

2009. máj. 5. 18:10
 13/24 anonim ***** válasza:
96%
Én vagyok aki hangnemet hozta szóba... De engem is felidegesítenek az olyan kérdések amikre az a válasz, hogy ne legyen kutyád, mert azok, ha megnézed tényleg nagyon (már bocsánat) buták. Nézz meg egy olyan kérdést, ami értemesen van feltéve, és nem támad a kérdező, azért mert a tapasztaltabbak jobban tudják mint ő... Na ott érdekes módon nem küldik el a kérdezőt... Szóval ennek van valami alapja... El kell fogadni más véleményet, de itt nem a véleményekről van szó, hanem olyan dolgokról amire van egy helyes válasz, amiről a kérdező nem tud, helyette egy nagy marhaságról van meggyőződve. Na ilyenkor azért már idegesítő....
2009. máj. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Nagyon sok anyag van a menhelyi cicákról, kutyákról és az ivartalanításról a fehérkereszt állatvédő liga honlapján. Ha jól emlékszem adatokat is találsz.

Sajnos sok gazdi felelőtlen, születnek agyba főbe a kiskutyák, a menhelyeken pedig már alig van hely. És sajnos az embereknek inkább kell a szomszéd most született keverék kiskutyája, mint a menhelyről az öreg kutyus :( Mert egyszerűbb, kicsi, stb.

Van olyan ismerősöm, aki nem akarja ivartalaníttatni a lánykutyáját, az előző almot nagy nehezen megmentettük (így lett Elvis, a mi kis tacsi keverékünk), de most hallottam, hogy a mostani almot megölte. Sok kiskutyusnak, cicának vagy ez a sorsa vagy az utcán tengődnek. Csak a szerencsésebbek kerülnek szerető gazdihoz, vagy esetleg menhelyre.

Nem vagyok híve a keverék kutyók szaporításánál, éppen ezért :(

2009. máj. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
én is el szoktam mondani, hogy az ivartalanítás egy fontos dolog, de ha látom, hogy előttem már 5 ember leírta ugyanezt, esetleg a kérdező említette is, hogy erre éppen nincs lehetősége, akkor nem erősködök, nincs értelme.
2009. máj. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Én teljes mértékben egyet értek vele! Sajnos tényleg annyi a menhelyes kutya/cica és ők szenvednek annyit, hogy szerintem sem kéne tovább szaporítani őket. Az én kutyáimat amint ivarérettek lesznek viszem ivartalanításra. Ők is utcáról kerültek hozzám, és szörnyű min mentek addig keresztül.

Legalább egy csomó betegséget is elkerülhetnek vele.

2009. máj. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
75%
Én azt nem szeretem ha csak az ivartalanításra és a menhelyre hívják fel a figyelmet, közben pedig a kérdésre nem válaszolnak. Pedig ha már megszülettek a kölykök akkor igazán nincs mit tenni (úgyértem közvetlenül utána, aztán már jöhet az ivartalanítás). Akkor azért a kérdező a segítség reményében teszi fel a kérdést, nem azért hogy 4-5 embertől hallja ugyanazt a menhelyes ivartalanítós szöveget. És szerintem az is hozzátartozik a felelős állattartáshoz (mert ezekből a válaszokból leginkább az szűrődik le hogy csak az az akinek ivartalanított a kutyája) hogy a kicsiket minnél jobban el tudjuk látni, ha pedig tapasztalatlanok vagyunk, akkor normális hogy segítséget kérünk.
2009. máj. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Én mindössze egy filmmel válaszolnék,nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre:

www.youtube.com/watch?v=WwJXYLpWTAC


a így nem találjátok:

www.youtbe.com

az oldalon be kell írni a videókeresőbe,hogy "Év Kutyája".

2009. máj. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

avítok,bocs:

www.youtube.com

2009. máj. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
39%
Miért kellet leszavazni? Csak a véleményemet mondtam el, de itt már lassan azt se szabad mert leszvaznak:(
2009. máj. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!