Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Porazon vezetve melyik oldalon...

Porazon vezetve melyik oldalon kell mennie a kutyanak, es miert?

Figyelt kérdés
Kolyokkutyamat szeretnem porazhoz szoktatni. Jobbkezes vagyok, ezert termeszetesnek tunt nekem, hogy a kutya a jobb oldalamon jojjon mellettem. Kutyaiskola kepeken viszont ugy latom, hogy a kutyak a gazdi bal oldalan mennek.
2011. okt. 15. 07:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha meg a járdán mész, akkor csak azon múlik, hogy a kutya kívül vagy belül van, hogy melyik oldali járdát választod.


Amúgy aki nem akar kutyaiskolába járni, annak nagyjából mindegy, a kutyaiskolában célszerű bal oldalra venni a kutyát, mert úgy egyszerűbbek a közös gyakorlatok és a bemutatókon is jobban néz ki, ha minden kutya azonos oldalon van. Magasabb szintű vizsgákon meg amúgyis van oldalváltás is.

2011. okt. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Falun élek, kevés hely az ahol forgalom van.
2011. okt. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!