Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elég az, ha a kutyámat csak...

Elég az, ha a kutyámat csak száraz táppal etetem?

Figyelt kérdés
1 éves és nekem ez nem tűnik elégségesnek, főleg, hogy nem is nagyon karja enni. Mindig kap eleget, annyit ehet belőle amennyit akar. Azért nem kap mást, mert allergiája van. Minőségi tápot eszik: Happy Dog vagy Hill\'s bárányos rizses.
2009. ápr. 30. 13:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Ez esetben üzenem annak akinek a kérdésem szólt eredetileg: Kretén vagy!!! Ha a hüvelyest mindössze nem tudja hasznosítani, akárcsak a száraztápban lévő szénhidrátot akkor nem tilos csak nem ajánlott. Nagyokos.
2009. máj. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: igen, nem ajánlott, mivel felfúvódást, haspuffadást és hányást okozhat. Nem hal bele, tehát nem tilos, de én ezeknek se tenném ki a kutyámat, tehát nem ajánlott.
2009. máj. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Az enyémnek semmi baja tőle és nem is volt soha. Ezért is nem értettem a kitörést. A lepontozásról meg annyit, hogy aki nem hiszi el, hogy a szintetikus vitamint nem képes a szervezet teljes egészében felszívni annak meglátszik az intelligencia hányadosa. Csak egy kicsit kéne utánnaolvasni.
2009. máj. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Jó-jó-jó!


Ne vesszünk már össze! Illetve Ti! :)


Tehát ehet CSAK tápot!!!

2009. máj. 2. 00:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!