Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 hónapos pitemet szeretném...

8 hónapos pitemet szeretném lógatni, érdemes most vagy várjak e még vele? Hogyan szoktassam rá h fogja meg és ott lógjon rajta (bicikli gumin mondjuk)?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 30. 08:35
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Ez csak neked jó, de nem a kutyának. Ne csináld!
2009. máj. 3. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Mint már írtam, nem akinek nincs ilyen fajta kutyája legyen szíves ne szóljon bele, ha a kutya nem élvezné nem csinálná. Senki nem kényszeríti rá (jó esetben, és itt most erről van szó). Az Eukanubáhaz és Imashoz több 100 állat vére tapad, messze túlmutat a normális és ellenőrzött körülmények között végzett állatkísérleteken. Nyugodtan kijelenthetem, hogy aki ilyen terméket vesz az állatkínzó.
2009. máj. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
drága válaszolók..ugylátom ti is abban a tévhitben éltek h a Pitek és a Staffik gyilkosok..hát nagyonnem...lehet h 1 németjuhász hamarabb szétkapni mint ők..ha néznétek TV-t akkor láthatnátok h ammikor a kutyák széttépnek 1 embert ott hány Pitet vagy Staffit láttok??mert én csak korcsokot meg németjuhászt szoktam,na de mind1..sztem ti nemigazán vagytok tisztába azzal a ténnyel h mi is a lógatás..mert nemaz h fognak vmi vmit és a nyakába ba**ák..ez nemfáj a kutyának ez nem kinzás mert JÁTÉKNAK FOGJA FEL!!és ettöl egyáltalán nemlesznek agresszivak..ha azok lennének akkor mért csinálnának kiállitásokon ilyeneket??a másik dolog h gratulálni szeretnék nektetk kedves primitív emberkék ugyanis EGYIKŐTÖK SEM VÁLASZOLT A KÉRDÉSRE..NEM DISZNEK VAN OTT!! na ennyi...sztem várd meg még betölti az 1évet...addig ugyse fog rákapni!! és hiába fogtok most ideirni rinyálva h nemigaz..felőlem felvághatjátok az ereiteket de ez akkoris TÉNY!!am te fejbelövők láma...ti ritka nagy suttyók lehettek...bameg az az állatkinzás amit ti csináltok nem ez..gondolkozzmár te ratyi!!!
2009. máj. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

[link]

A lógatás semmilyen egészségkárosodást nem okoz ésszerű keretek között (akárcsak a többi kutyás sport), a kutyákat pedig KÉNYSZERÍTENI nem lehet rá - szeretik csinálni, és nem csak a pit bullok. :-)

Egy németjuhász: http://www.youtube.com/watch?v=KKwU4P1ORck

2012. szept. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!