Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 hónapos pitemet szeretném...

8 hónapos pitemet szeretném lógatni, érdemes most vagy várjak e még vele? Hogyan szoktassam rá h fogja meg és ott lógjon rajta (bicikli gumin mondjuk)?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 30. 08:35
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező. Ha ennyire okos vagy, miért kérdezel? :)

Ezen kívül senki nem bántott, hogy le tudatlan barmozd azt, aki segíteni akart.

Lehet lepontozni az állatorvost is, biztosan Te vagy az okosabb, te tanultál 5 évig nem ő. Vicces ez, komolyan.:S

22/L és egy rottweiler boldog gazdája...

2009. ápr. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
azért kérdezek,h van e jó ötlet nem azért mert tudom h kéne!!!a másik dolog bejelentve lehet pitet tartani ivartalanitva,nem az első ilyen kutyám jah és miután z enyém import kutya be van jelentve!!! jah és egyáltalán nem agressziv fajta minden csak nevelés kérdése érdekes módon az enyém mért nem egressziv SENKIVEL!!! én is irhatom h orvos vagyok,de meg kit érdekel h kinek mi a foglalkozása,és attól mert ő az nem azt jelenti h egyet kell vele értenem sok orvos a fül kupiroztatást is kinzásnak tartja meg fáj neki én mégsem sztem karakteresebb tőle az arca!!! sok orvos az eukanubára esküszik én nem mert gyártása során többszáz kutyát és macskát öltek meg!!! nem kell egyeznie a véleményünknek!!! és a dokit egy szóval sem bántottam,csak már nem tudtok mibe belekötni!!!
2009. máj. 1. 08:57
 23/34 anonim ***** válasza:

14:53

Nem értem egy macska megfogásához miért kell rendőrt hívni és egyáltalán miért kell fejbe lőni a kutyát.

Az a szegény cica a fogás pillanatában kimúlt gondolom. Nem tudom miért probléma, ha már így alakúlt, hogy az a kutya bizonyos ideig egy macskatetemmel járkál a szájában. Úgyértem horror, meg minden, de nem akkora, hogy ki kelljen végezni érte.

Ha emberi kézen ill. egy másik még élő kutyán lóg, akkor is inkább egy állatorvost hívnék altató injekcióval, mint egy rendőrt fegyverrel.


Ez a történet vagy kamu, vagy igazi primitív barbárság.

2009. máj. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Már volt bent a link:

[link]

De itt egy fórum is:

[link]


Ez egy szép sport ezeknek a fajtáknak agresszió nélkül.

És sokan meglepődnek, hogy ezek a kutyák sokszor nem csibészkarra ingerelve húzzák a kocsikat, hanem a gazdi szavára, hívására.

2009. máj. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Ez a link kimaradt:

[link]

2009. máj. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Itt egy link:

[link]



Így lehet tartani a kutyákat,de így nem érdemes(fogságban)!!

2009. máj. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Te fejbelövős gyerek, hogy te mekkora kretén vagy. És ezt szívbaj nélkül kijelenthetem. Meg van a véleméynem az apád barátairól, egyrészt mert nem tudnak megnevelni egy kutyát, másrészt mert a saját hibájuk miatt fejbelövetik?? Eredendően egyik kutya sem agresszív, csak vannak fajták amik hajlamosak rá jó nevelés hiányában. Úgy látszik ez az általad leírt esetben is hiányzott.

Az állatorvosnak köszönöm a választ! Én szeretek úszni, reméljük ezt látván a kutyinak is megjön a kedve:)

2009. máj. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Ja a másik, én nem fogok olyan ebmerek törvényei hallgatni akik szerint egy kutyafajtát kell kiirtani és nem a felelőtlen gazdákat rács mögé zárni.
2009. máj. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Oké, nem veszel Eucanubát- én sem, ugyanezen okokból. De több egyéb állateledelt, tisztítószert, kozmetikumot is rajtuk kísérleteztek ki. Nem veszel Eucanubát de kupíroztatod a kutyád fülétfarkát, meg lógatod-mert az NEKED és CSAK neked jó, neked így jobban tetszik.

Nem veszel Eucanubát- de egy szép nagy farizeus vagy.

A kutyát nem azzal veszed kutyaszámba, hogy nem veszel meg EGY kínzásuk árán kikísérletezett terméket, hanem úgy, ha az ő igényeinek megfelelően és nem a TE ízlésed szerint bánsz velük.

Gondolom, fáj az igazság, jössz mindjárt leordítani a fejem, mert ennyit tudsz.:)

2009. máj. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
nem nem fáj az igazság,mert nem az,tisztában vagyok a kutyám képességeivel.tudom mi jó neki és mi nem és ha nem tünt volna fel nem lógattam még őt,csak kérdeztem ismétlem KIVÁNCSISÁGBÓL!!!és leirtam már egy párszor h csak akkor fogom ezt csinálni vele ha neki lesz kedve hozzá nem erőltetem!!! gondolom a normális dolgok amiket irok nem jutnak el a "kedves" válaszolók tudatáig mert szűklátókörüek!!!és csaka rosszat jegyzik meg:D:D:D egyébként te biztos mert te oly tökéletes vagy nem kapod fel a vizet megörzöd higgadságod halálodig:D:D:D ha leidiótáznak fejbe akarnak lőni meg felakasztani mikor kérdezel valamit!!! nah akkor hol is a hiba??? kinek is fájhat most az igazság??? és akkor bátran mondhatom h nem nekem kell magamba nézni,tény h volt egy két beszóláson mint egyes válaszolóknak akik egyből ölnének meg mert kérdezni mertem (MAGYAR MENTALITÁS)!!!
2009. máj. 2. 20:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!