Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért baj az néhány embernek,...

Miért baj az néhány embernek, ha valaki a pincébe tartja akutyáját?

Figyelt kérdés
Az gazdik gondolom nincsenek ott egész nap vele, de ha a kutya házba van és a gazdája dolgozik, akkor nem mindegy a kutyának, hogy van-e a szobába tv vagy valami ami a pincébe nincs. Mi bajotok a pincékkel? Vagy ti csak filmekbe látattok, ahol ez egy sötét verem? (A verem és a pince nem ugyan az.)
2009. ápr. 27. 15:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
33%

hát az elöttem irok leirták,hogy miért rossz a kutyának elzárva lennie egy pincében,ami sötét,kihalt és nem is lát semmit.

Az már más kérdés,hogy beszabad-e zárni a pincébe 1-2 hónapig egy vemhes beaglet,annak ellenére hogy néha kiveszed sétálni...ha el van zárva a társától...ha a nap 22 óráját egyedül tölti és a franc se néz felé....ugye Evelin???

2009. ápr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat. Az utolsót nem értettem, de mindegy.

Most már pár éve kint van és lehet jön mellé egy másik kutyus is. :-D Csak azért kérdeztem ezt, mert olvastam egy kérdést, hogy veri a gazda a kutyáját és a pincébe tartja és mások, hogy leszólták a pincéket. Kis kennelbe sem zárnám be, de az övé egészen nagy és pár órát az udvaron is futkozhat.

2009. ápr. 29. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!