Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 30kg-os Boxer kutya...

Egy 30kg-os Boxer kutya mekkora sérülést tud okozni az embernek? Egyik ismerősöm azt mondta, hogy simán lerendezett egyet. Kíváncsi vagyok rá, hogy mi esélye lenne az embernek.

Figyelt kérdés

2011. nov. 11. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Nézd ő eredetileg személyvédelemre "tervezett" fajta. Tehát ha valakit a te szavaiddal élve "le akar rendezni" akkor valószínűleg nem ússza meg 8 napon túlgyógyuló alatt. Bármennyre is ugrabugra bohóc, azért nevelni kell!
2011. nov. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
van esélye az embernek ellene, ha nem váratlanul éri, és elég erős. értem úgy ezt hogy egy 50 éves néninek nem sok az esélye hogy megússza, de pl egy két ajtós egészséges férfi ha ismeri a technikát hogy hogyan lehet a kutya támadást védeni már nagyobb esélye van (növelik az esély ha van nála valami eszköz) de persze még a konrkét támadás előtt meglehet félemliteni a kutyát. de ez a lerendezni egy táv fogalom, én is mondhatm hogy lerendeztem azt a kutyát ami ráakart támadni az enyémre én meg neki szaladtam...
2011. nov. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszer bátyám torkának ugrott egy barátságosnak mondott kau. Sikerült kitérnie előle, és azzal a lendülettel a hátára vágott. A kutyát el kellett altatni, mert eltört a gerince. Nagyon sajnálta, de ha nem sikerült volna eltalálnia, akkor most ő lenne halott. Vannak érzékeny pontjaik nekik is, mondjuk például a szemük. Szerintem egy boxert is megállít, ha a szemére támadsz. Más kérdés, hogy vagy-e elég gyors hozzá.
2011. nov. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
meg pl ha rádugrik és leterit és menne az arcodra/torkodra akkor ha a füleit elekzdett hátra huzni akkor nem tud megharapni
2011. nov. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó pár éve, édesapám kollégáját elég csúnyán elrendezte az öccse boxerja (a férfi 10 éve volt kutyás rendőr akkor).
2011. nov. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bármelyik kutya képes megölni, ha jó helyre sikerül harapnia. Azonban elég kevés kutya akar ilyet tenni, és elég kevés ember hagyja, hogy komoly sérüléseket okozzon. Mindenesetre az esélyek csak a konkrét kutyától és a konkrét embertől függnek.
2011. nov. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!