Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Max 20ezerért kéne nekem...

Max 20ezerért kéne nekem havanese. Tudok ennyiért venni fajtisztát?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 25. 15:44
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy te egy ilyen kutyát szeretnél?

Hiszen még a fajta nevét sem tudod leírni!! Helyesen: Havanese!

2009. ápr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Persze hogy ijet szeretnék. mi van akkor ha nem tudom leirni? attol még szeretem öket.
2009. ápr. 25. 15:54
 3/42 anonim ***** válasza:
0%
ez a havannai nem valami cubai fajta?
2009. ápr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
nem mindegy mijen fajta?
2009. ápr. 25. 15:59
 5/42 anonim ***** válasza:
76%

[link]


megpróbáltam keresni neked,de te szabhatod még szűkebbre a feltételeket.:)


Persze,h szeretheted őket független attól,h le tudod e írni a nevüket,de azért a szeretet nem egyenlő avval,h tisztába vagy a felelős kutyatartással.Gondolom nemigen,mert a fajta nevet a legalapabb lenne,hogy letudd írni.Igen meglehet járni,ha nem tudsz semmit a fajtáról..Vmelyik nap volt egy kérdés,h meghalt a kutyája mert 5 hetesen hozta el.Késő bánat..


mielőtt megvennéd a kutyád,ezeket olvasd el legalább..


[link]


[link]

2009. ápr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Köszi. Ezek elég csunyák voltak:(
2009. ápr. 25. 17:05
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
Hát mert egy jó havanese nem 20ezer... Sajna... Vagyis nem, mert az minőség.
2009. ápr. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
de nekem nincs rá több pénzem
2009. ápr. 25. 17:36
 9/42 anonim ***** válasza:
100%

Akkor válassz keverék kutyát. De akkor hogy fizeted neki a jó minőségű tápot, az oltásokat, a féregtelenítés, a kutyaházat, nyakörvet, pórázt?

Ha 20ezerért veszel havanese-t, akkor elég nagy a valószínűsége annak, hogy később rengeteget kell rá költened. Mert mindenféle betegsége lesz meg problémája. Erre a szaporítók nem figyelnek... Tenésztő szerintem nem ad ennyiért kutyát... Itt az oldalon is van egy csomó kérdés ami kistermetű kutyákról szól, hogy milyen sok problémájuk van, és a végén kiderül, hogy szaporítótól vették.

Talán a menhelyeken is van fajtatiszta havanese, keresd meg a fajtamentőket, és a többi keverék is cuki kutya. Ha szereted a kutyákat, akkor nem veszel olcsóér...

2009. ápr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
pont ezért akarok olcsoért venni hogy a plusz dolgokra legyen pénzem. nem keveréket akarok hanem havagneset
2009. ápr. 25. 18:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!