Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telót vegyek 20ezerért?

Milyen telót vegyek 20ezerért?

Figyelt kérdés
Először a Samsung GT-S5230 Star-t néztem, de azt olvastam, hogy elég sok embernek hamar tönkre ment. Aztán megláttam ezt a Samsung S3370 Corby 3G-t ami még elég jól néz ki. Nem tud kb semmit, de nekem az elsődleges a kinézet. Nem tudnátok még valami tipped adni, hogy milyen mobilt vehetnék még? Ezzel a corbyval az a bajom amúgy, hogy nincs rajta qwerty. Persze ha nem találok jobbat, akkor valszeg ez lesz.
2011. máj. 26. 04:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem s5230 van majdcsak 2 éve. Semmi baja. Szerintem még a megjelenése sem rossz.

Az asszonynak Corby van. Mindent ugyanúgy csinál, valóban a billentyűzetet kivéve.

De én az s5230-at nem adnám érte oda.


Amúgy ezt az elromlást nagyon felfújták.

Valóban volt egy széria amiből hamar kihalt a touch panel, garanciába ingyen cserélik, utána meg 1800 forintért lehet venni bele. Más gond nincs vele.

Más telefonok is elromlanak, így ez nem újdonság.


Ehhez hasonló az LG KP502 Cookie, esetleg nézd meg.

2011. máj. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szerintem a Nokia cuccai között érdemes keresni.

(Samsung ingyen se kéne,de nem csak telóból)

4 márkával próbálkoztam eddig,csak a Nokia bírta a gyűrődést.

Mindegyiket túlélte...Nekem a qwertyre nem is volt igényem,de nem létezik,hogy 20-ért ne csak mutatósat,hanem megbízhatót is találj.

2011. máj. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Egyet értek, a Nokia eddig nagyon jól bírja, egyedül az XpressMusic -típussal lehet gond(lassan 4. éve ilyen van nekem de mostanság megbolondult)ha tudsz vegyél másik fajtát.
2011. máj. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bp1985 ***** válasza:

Valóban volt egy széria amiből hamar kihalt a touch panel, garanciába ingyen cserélik, utána meg 1800 forintért lehet venni bele. Más gond nincs vele.


A mai napig ugyanaz a panel van benne, mint 2 éve, ez a szégyen. Ugyanúgy meghalnak a ma vásároltak kijelzői.

2011. máj. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bp1985 ***** válasza:
Nokiából meg csak gombosat vegyél.
2011. máj. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. máj. 26. 12:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!