Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nyomtatót szeretnék venni max...

Nyomtatót szeretnék venni max 20ezerért. Érettségi előtt állok, szóval szövegnyomtatásra kell most leginkább de képre is kelleni fog! Tudtok mondani pár nyomtatót ami megfelelne nekem?

Figyelt kérdés

Lézerest vagy tintasugarast érdemes venni? Melyik éri meg jobban? Menyni az utántöltés? Utángyártottat szabad beletenni? Ugy értem nem fog elromlani?Multifunkciós kellene scan meg fénymásolás miatt.köszi előre is 18/F

U.i: én néztem egyet itt a link: [link]


2010. febr. 25. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
nézd meg melyik a legolcsóbb tintapatron és ahhoz vedd meg a nyomtatót.
2010. febr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hp-nek nagyon drágák a patronjai, csak Canon, ahhoz utángyártott már van 1000 Ft alatt is. A lézert nem tudom kihasználnád-e és abba egy toner nem kevés, kb. 10-20000 Ft. Gondold meg!
2010. febr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
HP-t ne! A patron drágább, mint maga a nyomtató. Vegyél Canon-t vagy Epson-t.
2010. febr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oks köszi:) Akkor Canon lesz szerintem. Utángyártott patron is megfelel? nem fog elromlani a gép?
2010. febr. 25. 22:36
 5/7 anonim ***** válasza:
nem, teljesen jók az utángyártottak.. sajnos én is HP-t vettem, azt is utángyártottal használtam, de így is 8000 volt egy patroncsere (eredeti patronnal lett volna 15000 körül), ami canonnál, epsonnál megáll 1000-2000 között.
2010. febr. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és már az elején rögtön kezdhetem utángyártottal? kell valami kódot utánanézni? ha igen hol találom majd(tipusra gondolok h nem mindegy e hogy milyen utángyártott canon on belül)
2010. febr. 28. 19:29
 7/7 A kérdező kommentje:
És elég havonta egyszer nyomtatni egyet hogy ne száradjon mégis be a patron?és ha beleszárad mi a teendő?
2010. febr. 28. 19:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!