Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek ez megfelelne nekem?

Szerintetek ez megfelelne nekem?

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok és szeretném ha segítenétek....:)Ilyen laptop-ot kaptam:

[link]


Szerintetek ez megfelel otthoni internet használatra+néha néha egy-két dolog letöltésére(film-zene)?Mennyire jó ez a laptop?


Még egy kérdés,imént láttam hogy lehet kapni laptop-hoz valamilyen hűtő akármit...ilyenre gondolok:


[link]


Ez valóban szükséges?

Köszönöm a segítséget!


2010. jún. 3. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a gép pont arra való amire neked kell. Netre, officra, esteleg filmezésre, bár filezésre lehet kicsi a monitor. De letöltésre bizony talán egy ilyen a legjobb a fogyasztása miatt. Mivel keveset fogyaszt alig melegszik, igy neked szükségtelen szerintem megvenned rá a plusz hűtőt.
2010. jún. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia

Először is, én nagyon örülnék egy ilyen notinak.

Melegedés szempontjából nem hiszem, hogy vészes lenne.. Mondjuk ha ágyban használod lehet megérné ha vennél egy ilyen hűtőt hozzá..

Internetezésre biztos jó, bár irodai feladatokra szövegszerkesztés, képszerkesztésre.. lehet korlátozottabb a kis képernyő miatt.

2010. jún. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Arra jó, ami neked kell.

A kérdésre, hogy mennyire "jó" ez a laptop, nehéz objektívan válaszolni. A piacon jelenleg az otthoni felhasználóknak fellelhető és megfizethető noteszgépek közül ez alsó-közép kategória, 5-ös skálán a 2-est éri el (de csak mert nem fsc, és közepes kapacitású hdd van benne).

A kijelző méretben átlagon aluli, cpu/vga/ram szintén olyan 2-2,5 -öt ér.

Ahogy írták, sokak örülnének egy ilyennek. Használd egészséggel!


Ui.: én a hűtéssel nem vacakolnék az első időkben, nézd meg, hogy a saját hűtése elégséges-e (nem kínlódik folyton a ventillátor, nem szabályozza le a mobil cpu magát, stb).

2010. jún. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. jún. 3. 12:48
 5/5 anonim válasza:
Nekem sokat bemelegedett az Acer laptopom (már akár egy órás használat után is), szóval lehet hogy nem ártana az a hűtűkészülék. Illetve hogy hozzá tegyem, láttam hogy valaki írta hogy ő örülne ha egy ilyen laptopja lenne...én is így voltam vele, de ha vesztek semmiképp se Acert. Jók a reklámfogásaik de gyorsan tönkre mennek és Magyarországon még szervizük sincs!
2010. jún. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!