Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor párosodhat a Labrador...

Mikor párosodhat a Labrador kutyám?

Figyelt kérdés
Most 4,5 hónapos kislány kutya! Mikor lehet őt összehozni másik kutyával?
2009. ápr. 25. 10:44
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékig igazat adok az előttem szólónak .

Nem méred fel a helyzeted.

A kutyádnak akkor lehetnek fajtatiszta kölykei ha mindkét szülőnek megvan a tenyészszemléje és egyéb vizsgálatai.

Te 12 évesen nem hiszem hogy a 2 kezed által dolgoztál meg ennyi pénzért ! Már ha van ennyi!

Én nem kétlem hogy szereted a kutyád , de ha igazán szereted akkor nem gyártasz azért kiskutyákat , mert neked így jó lesz.

A Labrador már egy "elhullott csillag" vagy ha így érted lejárt lemez. Sajnos előbb utóbb minden fajtának ez a sorsa hiszen mindig lesznek új és új fajták. Divatkutyák.

Milyen városban laksz ha megkérdezhetem ?

2009. ápr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:
Nem biztos h léesznek kiskutyák, mert most vtunk egy tenyésztőnél és hát mondták h náluk is vtz már elakadás a szülőcsatornában! Tehát nem kell ajnározni meg semmi, lehet h nem lesz nyugi! Majd meglátjuk 50-50 %! ÖRÜLHETTEK!
2009. ápr. 27. 16:02
 43/48 anonim ***** válasza:
68%

"Tehát nem kell ajnározni"


XD


Tudod egyáltalán hogy az ajnározni szó mit jelent?:D

2009. ápr. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
37%

Legjobb 2 éves kora után.Ha jol tudom a kutya 3 honapig vemhes /vagyis terhes/.Legjobb tavasszal párosítani,hogy nyáron ellhessen,vagy összel.A fajtisztáknál egyévbe egyszer jo ha ellik.

Azt jo ha tudod,hogy ha a kiskutya megnö,és rajtuk van a bagzás beugorja az annyát is.Te a nöstény kutya mellett nem nevelhetsz kant,mert szaporodni fognak mint a legyek.

2009. ápr. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
100%

"Ha jol tudom a kutya 3 honapig vemhes."

Nem tudod jól, ne mondjál már hülyeséget. Átlagban 63 napig vemhesek.

Bagzanak?:D Atya ég. Micsoda szakértő. A macskák bagzanak nagyokos...

2009. ápr. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon tudatlan hozzászólás.

Az már fel sem tűnik,hogy "fajtiszta"a kutya.

Miért is jó neki,ha évente egyszer ellik?

2009. ápr. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, "fajtiszta". Még jóhogy az, hisz minden kutya fajtiszta...
2009. ápr. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
100%

A fajtatisztaságot nem lehet vérvizsgálattal, de semmilyen vizsgálattal megállapítani. Ne mondj hülyeséget, kedves kérdező.


Arra azért kíváncsi vagyok, hogy tudod-e h milyen örökletes betegségei lehetnek egy labradornak? Tisztában vagy-e a saját szukád hibáival, h majd olyan kant válassz mellé, aki ezeket ellensúlyozza. Gondolom a képességvizsgája minimum, de ha jobb akkor a munkavizsgája megvan a kutyádnak (és a kantól is elvárhatók ezek az eredmények, ugye?)? Mert több ideggyenge, lövésfélő, apportra rá se néző, vízbe bele nem menős labradornak látszó játszótéri faj(!)tisztából már elég van, köszönjük!!! És amit leírtál a hozzáértésed alapján a tiéd sem különb.

Előbb bizonyítson egy FT-n vagy WT-n, aztán szaporíthatod! ;o)

2009. máj. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!