Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor párosodhat a Labrador...

Mikor párosodhat a Labrador kutyám?

Figyelt kérdés
Most 4,5 hónapos kislány kutya! Mikor lehet őt összehozni másik kutyával?
2009. ápr. 25. 10:44
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:

De, én nekem ezt nem hiszi el senki h rosszul esik h ilyeneket írok, nem szemre hányást kell tenni! Én csak kérdeztem h mikor lehet... Erre itt van 20 válasz saccperkb. és ebből 18-ban csak szemrehányás van! Nem tudom mit csináljak az ilyen emberekkel akik ilyet mondanak, az ilyenek tenyésztők, vagy mik, h ennyire "értik a dolgukat" ? erre a kérdésre adjatok választ: Mikor párosodhat a Labrador kutyám?

Páran megtették de csak 2-en 3-an!

És már olvastam az ellésről is meg mindenről az internetek és láttam láncra vert kutyákat! Nem jó látvány az szent biztos de mi ismerünk mindenkit mert az apám nem azért a polgármester, és többen is (tenyésztők) segítenek nekem!

2009. ápr. 26. 18:18
 32/48 anonim ***** válasza:
76%
Na és ha a tenyésztők segítenek neked akkor miért nem ők mondják meg mikor lehet fedeztetni? Ne kamuzz már...
2009. ápr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
71%

Azért írunk ilyeneket mert talán több a tapasztalatunk! De te ezt nem fogadod el! Akkor sem kell minden áron kiskutyákat gyártani, ha megvan hozzá ami kell... Inkább várd meg amíg felnősz, addig gyakorold a kutyatartást! Mit fogsz majd csinálni? Hajlandó leszel 4 órákat álldogálni kint a kutyával februárban, amíg ismerkedika f iúval? Meg megfogni ha összeragadtak? És könyögik véres lesz, mert összemaszatol szülés közben? Tudod-e, hogy ott mit kell csinálni? Aztán itthon maradsz-e vele egy hétig, a várható szüléskor? Mi lesz az iskolával? Ki fogja őket kétóránként etetni ha probléma lesz, te aki éppen az iskolába felelsz, vagy a szüleid, akiknek pénzt kell keresni? És amikor jönnek a haverjaid, hogy mnejél ki velük, akkor te majd azt mondo, bocs, a kutyákkal kell törődnöm? Vagy hogy mész így iskolakirándulásra? A kutya nem akkor tüzel meg szül, amikor ráérsz! Vagy majd rábízod a szüleid, és te meg csak játszol velük?


Na erre olyan kiváncsi lennék, hogy hogy oldod meg!


Inkább arra kéne figyelned, hogy bejussál majd valami jó gimnáziumba!

Iskola mellett még egy kiskutyát nevelni is elég nehéz. Hidd el tudom! 10 évesen kaptam a kutyám, és MINDENT én csináltam vele. Szerintem fogadd meg a tanácsunk és várj amíg felnőtt leszel! A kutyáidnak is jobb úgy...

2009. ápr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
79%

Szerettem volna ha válaszolsz a kérdésemre hogy milyen vizsgálaton vett részt a kutyád hogy fajtatiszta e?

De nem tetted, sajnos nem lehet meggyőzni.

Én már tisztán látok mindent.

Apám a polgármester , akkor ki ha nem én .

Az én faterom meg építési vállalkozó, havi x milla a bevételünk , persze ez szted jelent valamit? Semmit, mert nem TE vagy a polgármester, és nem nekem folyik be x összeg havonta , hanem apádéknak.

Az csak egy dolog hogy hányszor olvastál, én 6 éve tenyésztek de mielőtt fial a kutyám előtte ismét olvasok , mindig új és új könyveket veszek és bújom őket, , más Jó tenyésztőket meghallgatok. Pedig nem ma kezdtem .

És nem is 12 évesen . Nekem is 12 éves a húgom de ennyire nem gyökér, már bocsánat de egyszerüen nem fogod fel amit írunk. Ja és majd a mami meg a papi , ott fog ülni a kutya mellet,és ha baj van tudják mit kell tenni ? 50. naptól minden nap reggel-este hőmérőzni ? Tudod te hogy mikor kell vemhesség előtt , alatt és után féreghajtózni, és oltatni? Halvány fingod nincsen semmiről. Már ne is haragudj meg ha még azt sem tudod hogy 2 éves kortól a 3. tüzelés után lehet egy kutyát fedeztetni akkor Mit akarsz?

Milyen megyében laksz ? És milyen városban ? Ha szabad tudnom ?

2009. ápr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
78%

Előző vagyok ! Bocsáss meg de egy éppen ellő szukán nem kellene a "tenyésztőnek látszó szaporító" kollegáidnak tevékenykednie.

Mivel az ellő szuka mellett 1 ember lehet , az sem te leszel ha nem téged szeret a legjobban hanem pl. A nagymamádat , és nem szabad befutkoznod hogy jaj had nézzem meg , meg ilyenek.

Ezt csak azért mondom mert ugye te nem tudod hogy mit kell csinálni. Így a kollegáig lesznek a segítségedre.

2009. ápr. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:
vettek tőle vért és elküldték nemtoom hova vizsgálatra meg az apától is meg az anyátől is! És nem vook gyökér, se kis csicska!
2009. ápr. 26. 20:16
 37/48 A kérdező kommentje:
ha bent akarna (ne adj isten) egy kutya a szülőcsatornán el kell vinni császár metszésre és úgy szedik ki de ez azért lehet mert lehet h fölfújódott víízzel-nagy a feje-vagy halva születik! Én is olvasok! Nem vagyok hülye!
2009. ápr. 26. 20:20
 38/48 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy hülye ,nem akartam azt írni hogy gyökér , de már tényleg nem tudnunk mit írni neked.

Ha a kölyök elakad a szülőcsatornában azt a doki általában kézzel masszírozza ki , vagy kihúzza , de mindegy én nem tépem a számat, amikor meg lesz 10 vagy annál több kiskutya és sorban pusztulnak el , akkor meg majd sírsz , és a szukád emlői olyanok lesznek mit egy agyon elletett kutyáé.

Na mindegy , engem annyira már nem érdekel , de ha már fedeztetni akarsz amire még minimum 1,5 évet kell várnod MINIMUM érted, de ha már most ilyen értelmetlen vagy akkor ezt sem fogod kivárni és be fogod az első vagy a második tüzelésére fedeztetni . És ennek súlyos következményei lesznek. Majd akkor gondolj ránk is !

2009. ápr. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
100%

Én csak arra lennék tényleg kíváncsi, hogy hogyan fogoad ezt elintézni? Mikor lesz időd fedeztetni, vele amradni szülésnék, a kiskölykökkel? Hogy tanulsz, mész így iskolába, hogy més el egy kirándulásra? Mi lesz a haverjaiddal? Tudod én mint mondtam 10 évesen kezted kutyézni, és bizony az iskolában eléggé nezéh volt így kitünűnek lenni. Bár mondjuk az én apukám nem polgármester. Nincs is sok barátom mostmár, mert lemorzsolódtak! Sőt, én kicsit nagyobb vagyok nálad, kapcsolatom is van, nem csak havejaim. És tudod nem úgy van ám, hogy egész nap a barátomon lógok, és azt csinálunk amit akarunk! Az van, hogy most tüzel a szkám, most fedeztetni kell vinnni, most már szülni fog, vele kell maradni, most szült gondozni kell. Nyáron táborba járunk a Kutyákkal. Azt a barátom meg csak néz otthon, mert itt teljes mértékben a kutyára kell figyelni, nincs olyan, hogy hát kicsit elmegyek, meg kicsit elvagyunk, és fél szemmel néha ránézek!

Csak kérlek erre válasszolj! Hogy fogod ezt megoldani? A kutyához nem csak pénz kell, és ő nem fog meghatódni, hogy apukád a polgármester, és sok tenyésztő segít neked, amikor szülni fog és nem az az egy ember lesz vele, akit ő főnöknek tekint!

Hogy fogod ezt megoldani?

2009. ápr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
100%

te ne kamuzz már ennyit!! mennyi időbe telt ennyi baromságot kitalálni??

először az állatorvos megállapította hogy fajtatiszta-e a kutyád(még ért is hozzá mi?? van küllembírói vizsgája is? ha-ha) aztán vért vettek a szülőktől (naa perszeee de ha törzskönyves akkor minek?? de ha annyira nem szánod az időd hogy megnézd mikor fedeztethetsz akkor én kötve hiszem h annak jársz utána h a kutyád fajtatiszta, vérvizsgálatokkal!) aztán rögtön tudsz mindent, a császármetszésről meg az ellésről, és mindenki neki segít, és 12 (!!!!!) évesen diákmunkából (16 éves kor alatt tilos) félmilliód van(te egy felnőtt ember átlag kersete 100 ezer ft, így is 5 hónap kell, meg abből költ is az ember,te akkor hány évig dolgoztál??) amiből majd eltartod a kutyákat, és minden ismerős tenyésztő neked fog segíteni, de azt nem tudod, hogy mikor tüzel először a kutya....

ja, és mivel apuka polgármester, ezért a kutyáknak jó helyük lesz. (hát én ezt sem hiszem, mert ha ennyit nem tudsz akkor gondolom mennyit tudhatsz a többiről... sejtem h még nem hallotál a dysplaziáról és a patelláról se...és azért mert apád polgármester lehet még nulla a kutyákhoz, akárcsak te)


és jó lenne ha befejeznéd a szaporítósdit, meg szidsz mindenkit aki csak fel akar világosítani!!

kislány el vagy tévedve! mit vártál, a mai világban majd mindenki rohan hozzád és a labradornak mondott kutyádhoz fedeztetni? és majd hűdejó lesz kiskutyázni? hát ne hidd...


további szenvedést és rosszakat kívánok!

2009. ápr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!