Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segitesz megoldást találni?...

Segitesz megoldást találni? Kuvasz.

Figyelt kérdés

Jópár éve van egy fiatal lány kuvaszom, nagyon okos, kifinomult kutya, eléggé a szivemhez nöt.

Az élet ugy hozta, hogy egy 20 nm es földszintes társasházi lakásba kényszerultem költözni, ahol közös az udvar virágoskertes és ráadásul nem is valami nagy és a többi lakó nyilván nem örülne ha kint lenne a kutya.


Semmiképp sem szeretnék megválni a kutyámtól inkább napi 3 szor leviszem meg bringázok is vele.


Lakásban eléggé elviselhetetlen a szőre miatt amit lenyirtam kb egy centisre, ami nem is volt hátrány, mert rengeteg toklászt találtam benne (előtte kertben volt tartva) és nyakán egy toklász okozta kisebb tályogot is ami mostmár szépen gyógyul de előtte a szőrtől látni sem lehetett semmit..


Abban kérnék tanácsokat, hogy mit csináljak a kutyával, hogy egyáltalán ne hulljon a szőre, mert elég nehéz kiszedni a ruhákból, ágynemuből stb.


A szőre tapad oda mindenhova, és még igy rövidrenyirva is hullik neki, igaz már kevésbé, de igy is sok a szőr.

Létezik erre valami ápoló anyag, vagy valamilyen megoldás?


Hol lehet venni ilyen szőrgyüjtő simogató kesztyüt?


2011. aug. 3. 19:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
azt arra írtam h szeretik a parasztok az állatokat..csak sütve.sajnos.primitív f@szkalapok.h lehet verni és éheztetni egy kutyát?!
2011. aug. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
furminatr :D kicsit drága, de megéri
2011. aug. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha csak a szőrhullás a gond...Akkor minden ok.Nem muszáj furminátort venni,vagyis ettől a gyártótól.Mi a Trixie cég "furminátorát" vettük,ugyanazon az alapon működik és sokkal olcsóbb.S naponta egyszer alapos porszívózás.
2011. aug. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!