Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szülni fog a kutyám? Vemhes...

Szülni fog a kutyám? Vemhes kutyusom a 61. napon van, és most vettem észre hogy áttetsző nyálka szerű valami jön a pérájából?

Figyelt kérdés
Mennyi idő fog körülbelül eltelni, mikor ténylegesen beindul a szülés? Mai nap lesz szerintetek kutyababa?:)
2009. márc. 24. 10:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
30%

Igaza van a kérdezőnek. Senkinek semmi köze hozzá, hogy szaporít-e vagy tenyészt. A kérdésre kéne válaszolni. Hülyék.

Nem bírtam megállni, hogy ezt ne írjam le, bocsi!

2009. márc. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Semmi baj, te is közénk tartozol! xD
2009. márc. 24. 14:40
 13/19 anonim ***** válasza:

Hát most jót röhögtem ezeken a hozzászólásokon.:D

Amúgy milyen fajta a kutyád?

2009. márc. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Cavalier king charles spániel. Örülök, hogy jól szórakoztál :D
2009. márc. 24. 15:35
 15/19 anonim ***** válasza:
63%
11.41-es válaszoló vagyok. Elárulná valaki, hogy miért pontozott le? Nem mintha fontos lenne, csak bosszantó, hogy aki segíteni szeretne azt lepontozzátok! Egyébként nekem két pulim van nem érzem magam szaporítónak, mit csináltak volna folytottam volna meg a kölyköket? Mindegyik gyönyörű kiskutya lett jobban vigyáztunk rájuk, mint más a gyerekére, és volt olyan kutya akiért 400 km-t is megtettek. Pedig csak szaporodtak a kutyáink. Mindegy nem szép dolog ahogy lekezelitek az embert!
2009. márc. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nyugi, lepontoznak ezek mindenért, ne foglalkozz velük.
2009. márc. 24. 16:06
 17/19 anonim ***** válasza:
8%

Sziasztok!

Látom ismét megy a vita a szaporításról... Hát elképesztő, hogy egyes emberek milyen pofátlanok tudnak lenni! Mi a fenének ír "választ" ha csak kötekedni tud??? Szegény kérdezőnek nem elég a kutyusa miatt izgulni még b@asszuk fel az agyát az ökör beszólásokkal és hátha ideg bajt kap... Ilyen szánalmas, bunkó embereket... Egyébként meg senkinek semmi köze hozzá, hogy tenyészt vagy szaporít vagy kiskerted művel vagy szobát meszel! Ő dolga, nem?

Már bocs, de nem bírtam megállni, hogy ne szóljak én is bele... :D

2009. márc. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
8%
ja és akinek valami nem tetszik vagy nem tud NORMÁLIS stílusban a kérdésekre válaszolni az elmehet melegebb éghajlatra!!! Ne itt rontsa a levegőt... :D
2009. márc. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mi van a kutyussal?Meg vannak a picik?
2009. márc. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!