Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szülni fog a kutyám? Vemhes...

Szülni fog a kutyám? Vemhes kutyusom a 61. napon van, és most vettem észre hogy áttetsző nyálka szerű valami jön a pérájából?

Figyelt kérdés
Mennyi idő fog körülbelül eltelni, mikor ténylegesen beindul a szülés? Mai nap lesz szerintetek kutyababa?:)
2009. márc. 24. 10:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%
2009. márc. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát ezzel sokra nem mentem, mindenről ír, csak erről az áttetsző valamiről nem...
2009. márc. 24. 10:15
 3/19 anonim ***** válasza:
53%
TALÁN HÍVD FEL AZ ÁLLATORVOSOD! Ne itt kérdezgess!
2009. márc. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Már miért hívnám fel? Teljesen normális amin a kutya keresztülmegy, 3 napja voltam vele orvosnál... Csak arra lettem volna kíváncsi, hogy mennyi idő elteltével születik meg kábé a szülőutat kitágító hólyag. Utána már tudom, hogy mennyi idő mire kiskutyának kell kibújni.
2009. márc. 24. 10:38
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
én csak azt tudom leírni ami nálunk volt.nem láttam semmi nyálkát,mindig nyalta magát a kutya,aztán láttam az összehúzódásokat.(a kutya hátsó részénél,kicsit a áta felé is),innentől kb.fél ora és megvolt a első pici.
2009. márc. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

Szia



Náluk sem volt különösebb előjel csak az, hogy remegett a kutya és feszültebb volt. Én is hívtam az állatorvost és ő mondta, hogy szülni fog. Nagyon ügyesen végigcsinálta pedig 10-től este 7-ig kínlódott szegény. Amire nagyon kell figyelni az az, hogy ha 1-1,5 óránál több irő telik el a kiskutyák között akkor szólj az orvosnak, mert valami baj van. Kitartás! Remélem tudtam segíteni!

2009. márc. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat, nem mozdulok mellőle, és persze ha bármi gondot észlelek, orvos. Csakhát izgul az ember, ha a szeretett kutyája anyuka készül lenni:)

Aki meg szemétkedésen kívül nem tudott mást hozzáfűzni, nem tudom mi a fenének ír, válaszoljon olyan kérdésre amire tud.

2009. márc. 24. 11:52
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy elnézést kérek, ha valóban ilyen eredményekkel rendelkezik az anya és az apa kutya is akkor nyílván nem vagy szaporító. Csak tudod annyi a szaporító manapság hogy az ember joggal gyanakszik. Még egyszer elnézést.
2009. márc. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%
Atyaég...Már milyen alpári stílus ez? Na ilyen tenyésztőtől se kellene kutya :O Egyébként interneten mindenki azt ír amit nem szégyell.(Én pl.fedeztetést vállalok gyönyörű,finn import tenyésszemlés 2szeres eu. champion kínai meztelen kanommal. Csak tessék, csak tessék!!Mellesleg ivartalanított, de azt ki látja így neten keresztül?:)) Csak az a furi, hogy tenyésztő létedre- ami általában komoly, felkészült,kutyához értő embert sejtet - itt kérsz tanácsot. De biztos igazad van, ne húzd fel magad, én nem szeretnék csúnya dolgokat hallani anyukámról:( Na jó kutyázást!
2009. márc. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nehogy azt higyjétek, hogy az aranykoszorúsak nem beszélnek így! Még ennél sokkal rondábbat is hallottam nem egytől :D Így arc meg név nélkül nyilván könnyebben elengedem magam... Bocsi mindenkitől, csak nem szeretem, ha egyből támadnak, mellesleg ha megnézitek, nem én kezdtem el a trágárkodást, csak folytattam :)

Szóval bocs, és nincs harag, szeretek mindenkit (de azért ne hülyézzetek le mégegyszer, mert még van a tarsolyomban pár ronda szöveg) :D

Ja, a kutya amúgy jól van, halad minden rendesen, amúgy meg azért tettem fel ezt a kérdést, mert még nem találkoztam ezzel a bizonyos áttetsző valamivel. Nem minden ellésnél alakul így ugyanis.

2009. márc. 24. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!