Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A Red Moor gyökéren lévő...

A Red Moor gyökéren lévő fehér nyálka magától eltűnik?

Figyelt kérdés
Úgy tudom ez természetes, valami gombaféle. Már lassan 3 hete üzemel üresen. Pár napja már lemostam ezt a fehér dzsuvát róla, de most újra megjelent viszont már teljesen berendeztem az akváriumot és nem szeretném szétszedni ha magától letisztul róla idővel. Plusz már szeretném lassan betelepíteni a garnélákat, meg a halakat, de nem tudom hogy így lehet e? Káros ez rájuk nézve vagy nem okoz gondot?
2011. jún. 25. 16:28
 1/8 Platypus ***** válasza:
100%
Ne aggódj, idővel teljesen el fog tűnni, a garnélák még meg is eszik ebédre. Ha a telepítést néhány garnélával kezded, meg is oldják a problémát, mire a halakra kerül a sor.
2011. jún. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ez megnyugtató! :) Igen, úgy terveztem hogy előbb a garnélák jönnek, aztán az amandák később pedig ha nem lesz ilyen meleg, akkor a törpe szívóharcsák! :) Milyen időközzel lehet telepíteni a halakat? 1-2 hónap különbséggel?
2011. jún. 25. 16:48
 3/8 anonim ***** válasza:

A mollyk is imádják lecsipkedni, semmi gondot nem okoz.

Nem volt teljesen kiszáradva a gyökér, nagyon friss, amíg van szerves tápanyagtartalma, addig lesz rajta penész.

2011. jún. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1 hét különbség elég, de vigyázz, hogy túl ne telepíts.
2011. jún. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Okés! Köszi szépen neked is Murr! 54 literes az akvárium, úgy terveztem hogy kezdetnek megy bele 10 db. Red Cherry aztán 2-3 hét múlva 8 db. Amanda lazac, majd később olyan 6 db. Törpe szívóharcsa. Ez így sok lenne vagy megfelelő?
2011. jún. 25. 16:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a szívóharcsákat már nem tenném bele. Így még jó lenne, de a garnélák hamar elszaporodnak.
2011. jún. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Majd megpróbálom őket elajándékozni! :D Vagy mit tanácsolsz, tartsam őket más halakkal inkább amik megeszik a piciket? :S
2011. jún. 25. 17:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Neee, inkább ajándékozd el ha sok lesz.
2011. jún. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!