Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó ha menhelyről hozok egy...

Jó ha menhelyről hozok egy kutyust?

Figyelt kérdés

Úgyértem ugyanolyan okosak mint fajtiszta társaik?

Ugyanolyan szépek????Mint csináljak az új jövevénnyel ha haza értünk vele?stb...


2009. márc. 9. 16:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
22%

Ezt a topikot nézd meg, és szerintem választ kapsz a kérdésedre:



Ő meg az enyém - szintén menhelyről.

Bifór: [link]


Aftör:

[link]

[link]

(mellette a szintén örökbefogadott labradorunk - bár ő normális körülmények közül jött, bár nem kellett a gazdájának már 1 évesen se...)

2009. márc. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
22%

A topik linkje lemaradt :oP

[link]

2009. márc. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
22%

Utolsónak: gyönyörűek a kutyusaid, örülök, hogy menhelyről hoztad őket, de a bifor= Before aftör= after

lehet vicces akartál lenni, nekem valahogy bántotta a szemem, ha meg nem tudtad, hogy így kell írni, akkor remélem tudtam segíteni.

2009. márc. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
83%

Nincs értelme szétválasztani hogy menhelyi,nem menhelyi,fajtiszta,nem fajtiszta.Ez rossz megközelitése a témanak!Csúnya kutya meg nincs!!Csak mindenkinek más az izlése!

Buta kutya,agressziv,gyáva,bátor--ez mind van,de egyik sem attól függ hogy honnét való a kutya.

A hűség meg a kutya alaptermészetéből fakad és az sem származásfüggő,a ragaszkodás úgyszintén.

Aki meg a kérdést föltette az már ezerféleképpen föltette ezt a kérdést hogy fölhívja az emberek figyelmét arra hogy milyen sok kutya van a menhelyeken.Tudom nem a rosszindulat vezérli hanem az állatszeretet!

A kérdéssel kapcsolatban nincs több mondanivalóm és kérem hogy a kötözködők kiméljenek!

2010. nov. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy hálás, odaadó, imádni való kutyustól nincs is szebb


: 2009-03-09 16:47


Lehet,de azért az én unokáim nekem sokkal jobban tetszenek!Sőt még egy nagy tál kirántott hús--az se kutya!!!Tudod:Izlések és pofonok közt különbség van!!

Tisztelet minden kutyabarátnak és nem akartam témaromboló lenni,csak úgy kiszaladt a számon!!

2010. nov. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!