Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeret engem a kutyám vagy...

Szeret engem a kutyám vagy csak megszokásból viselkedik így?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy az enyém azért viselkedik így, mert szeret, vagy mert "így lett nevelve". Amíg nem volt szobatiszta, velem aludt a szobámban, kapott gumilepedőt. Kb 2 hete szépen jelez, ha probléma van. Esténként, még ilyen tájban is kijárkál a szobámból, aztán egyszer csak megjelenik, és vagy az ágyamon alszik, vagy a székemben. Alhatna anyuékkal is, hatalmas ágy van meg a 2 fotel, meg ott a másik kutyánk. Azért alszik velem, mert szeret vagy mert így szokta meg? reggel ha elmegyek, átmegy anyuékhoz.
2009. márc. 2. 23:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) Mindjárt szundizunk egyet együtt :)

Mikor lesz ivarérett?

2009. márc. 3. 16:36
 12/15 anonim ***** válasza:
Kb.1 éves korára lessz ivarérett:)
2009. márc. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az ivarérettség fajtától függ általában 9 hónaptól 1 éves kora közt
2009. márc. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem 5 honapos bullterrierem van es ugyanigy viselkedik mint a tied :P velem alszik, ha meg nem alszok abba a szobaba akkor anyummal alszik. Es biztos , hogy szeret a kutyad :)
2009. márc. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszönöm:) ma is hazajöttem, és 25 percig puszilgatott és mikor a másik kutyit sétáltattam, sírt szegénykém.
2009. márc. 4. 00:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!