Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeret engem a kutyám vagy...

Szeret engem a kutyám vagy csak megszokásból viselkedik így?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy az enyém azért viselkedik így, mert szeret, vagy mert "így lett nevelve". Amíg nem volt szobatiszta, velem aludt a szobámban, kapott gumilepedőt. Kb 2 hete szépen jelez, ha probléma van. Esténként, még ilyen tájban is kijárkál a szobámból, aztán egyszer csak megjelenik, és vagy az ágyamon alszik, vagy a székemben. Alhatna anyuékkal is, hatalmas ágy van meg a 2 fotel, meg ott a másik kutyánk. Azért alszik velem, mert szeret vagy mert így szokta meg? reggel ha elmegyek, átmegy anyuékhoz.
2009. márc. 2. 23:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
hozzád kötődik a legjobban valszinű azért visekedik igy ... tehát szeret:) a kutyák ált. azt szeretik a legjobban aki a legtöbbet fogalkozik vele :)
2009. márc. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
:):):)
2009. márc. 2. 23:14
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

De aranyos. Szeret téged :)))

Veled marad, és veled alszik amikor csak tud. Aztán azért megy át, mert nem szeret egyedül lenni. És biztos vigyázni is akar rád, azért van veled. vagy lehet ott nyugodtabb neki mert csak ketten vagytok. De biztos vagyok benne, hogy nagyon szeret téged, különben nem lenne ott mindig :)

2009. márc. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató :) Most is az ágyamon szunyázik. Amúgy egy kislány 5,5 hónapos beaglem van :)
2009. márc. 2. 23:26
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
a kutya nem szeret, hanem ragaszkodik, és kötődik.
2009. márc. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
és az nem ugyanaz ? -.- ... te minek nevezed a szereteted ?
2009. márc. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kis pici még. Vigyázz rá nagyon :)
2009. márc. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Vigyázok :) Ő a pici szemem fénye o.o :P
2009. márc. 2. 23:48
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

nekem is beaglem van :D

Nagyon szeretetigényes fajta!Meghálálja a gondoskodást,a foglalkozást!

Szeret téged!

Én is érzem az én beaglem szeretetét :)

2009. márc. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát úgy látszik te vagy a falkavezér.Ez egy nagyon nagyon jó dolog.Hozzád kötődik a legjobban és ha te elmész akkor is keresi az emberek társaságát ezért vándorol át anyudékhoz.Hidd el ivarérett korától teljesen :)elválaszthatlanok lesztek!


További szép éveket együtt!:)

2009. márc. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!