Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fél éves staffordshire kutyáma...

Fél éves staffordshire kutyámat "mindenki" szereti, vagyis sokan akik elmennek a kapunknál simogatják néha kenyér darabot v vmi más ételt dobnak be neki. Szelíd lesz a kutyám?

Figyelt kérdés
Sajnos délelőtt nem vagyok itthon ezáltal ezzel nem tudok mit csinálni. Nem szeretném hogy ezáltal majd mindenki bejöhessen. Ettől szelíd lehet a kutyus?
2009. márc. 1. 13:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
én kiirnám,hogy ne etesd,ne simogasd,plusz egy kutya harap tábla.és tényleg ha megmérgezik?mi vidéken lakunk,nyugis hely,az elmult 2 hónapban 5-6 kutyyát mérgeztek meg csak az utcánkban!!!volt köztük szobakutya,németjuhász.ne hagyd hogy benyúljanak,mert tényleg azt mondják ha egyszer odakap,h a kutya dugta ki a fejét!
2009. márc. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

21:52-es!:)

Lehet, hogy igazad van, bár én úgy tudom, hogy a Népszigeti Kutyaiskolában beletartozik a talált és kínált élelem megtagadása is.

[link]


=)

2009. márc. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Megnéztem, látom hogy tényleg benne van az alapképzésben a népszigeten. Más kérdés, hogy megtanítják a suliban erre és megint más, hogy otthon, egydül, órákon keresztül hagyjon a földön egy jószagú húsdarabot. Nem mentegetőzök de amúgy én arra gondoltam, hogy az alapengedelmességi vizsgán nem szerepel ez a dolog.
2009. márc. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen, az alkalmazása már tényleg nem olyan egyszerű ha nincs kontroll alatt a kutya. Értem mire gondolsz:-)
2009. márc. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
A legjobb ötlet ha egy unikornissa együtt kiképzed és az unikornis majd biztos terelgeti a jó úton
2023. aug. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!