Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez (ek) már a szülés előjelei?

Ez (ek) már a szülés előjelei?

Figyelt kérdés
Van egy 2,5 éves keverék tacskó kutyám.Vemhes. Ez az első vemhessége.Akkora a hasa, hogy mindjárt kidurran:D:D.Ráteszem a kezemet a kutyus hasára, és érzem a kiskutyákat, mocorognak, rugdalódnak:D:D. Az anya kutyus az utóbbi napokban mindenkit megnyal, körbenyaldos. Ma alig találja a helyét szegényem nem bír elnyugodni. Füvet eszik, gondolom fájásai vannak. Most ebben az 5 percbe kezdte azt csinálni, mintha kakilna, de semmi. Kérdésem, ezek a szülés előjelei??
2011. márc. 28. 16:13
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Egy nagyobb méretű karton dobozba tegyél tiszta rongyot, és abba bele tudod rakni az elvett kölyköt. Én anno asztali lámpát raktam a doboz fölé, hogy melegítse őket.

( nálunk a tenyész szuka ellett nyolcat )

2011. márc. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:):)

tudom, ostobának gondoltok, meg biztos azt gondoljátok h:minek kell ennek kutya még ne is tud rólla gondoskodni. ez az első szuka kutyám szóval az ellésről nem tudok vmi sokat

2011. márc. 28. 17:05
 23/33 anonim ***** válasza:
Miután kijött az összes kölyök, érdemes felszerelni a szuka, és az alom fölé infralámpát. Úgy kell elhelyezni, hogy ne égessen hanem kellemes meleg legyen alatta. Az infra elpusztítja a bacikat tehát szükséges.
2011. márc. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

igy ahogy az elöttem szólóak mondták

de ne rongyot meg ilyesmit rakj alájuk hanem egy pokrócot ami egy gyűrődés sincs mert véletlenül alá bújhat valamelyik és az ilyen kicsikék meg is fulladhatnak alatta!


ajánlom hogy hungarocel lapot rakj alá a kutyának amíg ellik mert az felszívja a nedvességet és még meleg is! mikor a kicsik 3-4 naposak lesznek akkor cserékheted pokrócra(gyűrődés nélkül)


jó kutyázást! és sok sikert a mama kutyának:D

2011. márc. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
köszii:):)
2011. márc. 28. 19:25
 26/33 anonim ***** válasza:
Nem értem ezeket a mai embereket,képes voltál egy keverék kutyát befedeztetni? Nincs elég keverék kutya a menhelyeken igaz? Megvan már a kicsiknek a gazdijuk? Na mind1,mindenesetre: Mérd naponta 2x is a testhőmérsékletét,ha az átlagos 38.5°C-ról lecsökken 37.5°C-ra vagy az alá,akkor 48 órán belül fialnia kell! Remélem megvan neki a helye is ahova fialjon,és persze az infralámpa is a kicsiknek.
2011. márc. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

"persze, minden meg lesz, tudom, hogy ez nem 5 FT de már régóta gyűjtögetek pénzt, és van rá:)"


Nem akarlak megbántani, de ha lesz hat kölyök és ugye ma már kötelező chippel odaadni őket, akkor hogy fizeted ki a darabonként minimum 5000 forintot a chipért? o.O

2011. márc. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
mondom, pénz az van!
2011. márc. 31. 17:29
 29/33 anonim ***** válasza:
Megszülettek már a kicsik?
2011. márc. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

igen:):)

minden rendben ment:D

szerencsére:):)

2011. márc. 31. 17:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!