Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Újszülött kiskutyák alá mit...

Újszülött kiskutyák alá mit kell tenni?

Figyelt kérdés
Először szőnyeg darab volt alattuk, de az túl hamar koszos lesz. Azt olvastam, hogy papírt kell alájuk rakni és naponta cserélni. Hullám papír jó? Most az van lattuk.
2009. febr. 23. 18:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
En lampa/csillar uzletben vettem infralampat 20 RON volt , szoval az kb 1500 forint , az iguanamnak vettem , jol melegit , csak vigyazz majd nehogy tul kozel rakd a kiskutyakat a lampahoz, mert megegetheti oket.
2009. febr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%
lehetne a kölykök alá forgácsot tenni, és azt könnyű kicserélni...a rágcsálók alá is azt szokták tenni! azt pedig akármelyik kisállatboltban lehet szerezni...infralámpát én más néven ismerem, solux. De lehet egy 2literes úvegbe tenni meleg vizet és azt törülközőbe becsomagolni és az melegiti a kölyköket.
2009. febr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

A 25 fokot hőmérővel méred, vagy csak tippeled?

Ha egy egyszerű pulóvert csak úgy beteszel melléjük, ne csodálkozz, hogy belekeverednek. Egy törölköző, padlószőnyeg (mint ahogy már írták) bőven elég, persze nem szimplán a főldre. Az infralámpa pedig arra jó, hogy ha fáznak alá tudnak bújni, ha melegük van, akkor odébb kúsznak. És igen, konnektorba kell dugni, mint minden lámpát!

Forgácsot nem ajánlatos alájuk tenni, mert nagyon finom pora van, ami irritálhatja a kicsik bőrét, fülét, nyálkahártyáját.

2009. febr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

25 fok újszülöttnek nem elég.


Infa égőt szinte mindenhol lehet venni, praktiker, médiamarkt, obi, brico..... kb 8-10 ezer forint körül van (attól függ mekkora) és ugyanúgy foglalatba kell betekerni mint bármely más égőt. nem fogyaszt keveset, de nagyon jó!


Vannak kifejezetten stabil hőmérsékletet biztosító heat glo nevű kerámia fűtők, bár ezeket inkább hüllőknél alkalmazzák de kis helyen pl.: fedett almosládában jó lehet.


alájuk lehet tenni szőnyegpadló darabot (ez cserélhető is ha szükséges), alatt pedig nem árt a linoleum hogy jól tisztítható legyen a későbbiekben is. A rongy fölösleges, mert ha jó a hőmérséklet nem fáznak és nem bújnak.

2009. febr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

a vizespalack nagyon jó kiegészítő amikor a mami nincsn velük!


Csak arra kell vigyázni,hogy a palack miatt az alom és a levegő hőmérsékletének különbsége ne legyen túl nagy mert megfázhatnak, mivel nem tudják még kiegyenlíteni a hőmérsékletet a szervezetükben.

2009. febr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!