Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Újszülött kiskutyák alá mit...

Újszülött kiskutyák alá mit kell tenni?

Figyelt kérdés
Először szőnyeg darab volt alattuk, de az túl hamar koszos lesz. Azt olvastam, hogy papírt kell alájuk rakni és naponta cserélni. Hullám papír jó? Most az van lattuk.
2009. febr. 23. 18:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
de mitöl koszolódik? mi régi ágynemüt használtunk. abba nem akdtak bele. egyet az ellésnél é s egy újta amikor már felszáradtak, onnantol kezdve az anyakutya úgytakarította öket hgy nem lettek koszosak.
2009. febr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
32%
Gondolom, attól koszos, hogy összehugyozzák :) Nekem ugyan nem kutyám van, hanem macskám, de mi a kicsik alá régi, elhasználódott ruhát meg lepedőt tettünk, és pár naponta kimostuk kézzel.
2009. febr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ruhákat nem tehetek, mert bebújik alá a kicsi és agyonnyomja az anyja. Nem tapasztalatból mondom, de nem szeretném kipróbálni. És igenis koszolódik.
2009. febr. 23. 18:37
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenkit kioktatsz, akkor minek írkálsz ide? Mindenki (már akinek van tapasztalata) mást rak alá. Hallottam már forgácsról, textilről miegymásról... Ha papaír, akkor arról meg azt olvastam, hogy olyan kell ami nedvszívó... Ha te is olvastad, akkor azt a részt kihagytad? Ha meg a hullámpapírod olyan (nem próbáltam még, úgyhogy nemt udhatom), akkor meg mi a baj... De... Sőőt még olyat is olvastam, hogy papír, és fölé valami ruhaanyag... Na legalább azt tudod, hogy cserélni kell... Döntsd el, hogy melyik a jó, ha már így ki tudsz oktatni mindenkit...
2009. febr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
És első napokban legfeljebb az anyakutyától piszkolódhat. De hát azt már természetesnek vesszük, hogy tudod, az anyát meg kell tisztítani séta után, amikor visszamegy... Mellesleg biztos több alom kiskutyához volt szerencsém mint neked, és sehol sem észleltem, hogy a kicsi szeretne bebújni a rongyok alá...
2009. febr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy szeretne bebújni, de tettem be egy pulcsit, amíg az anyakutyát sétálni vittem és bebújt. És azért kérdezem, mert mindenki mást mond. Akkor most megint kérdezem: Jó alá a papír vagy valami mást kellene pl. szőnyeg, pokróc stb.
2009. febr. 23. 19:06
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Alájuk padlószőnyeg ,föléjük piros infra.
2009. febr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mindenhol, ezt az infralámpát hallom, de hol lehet ilyet venni? Mennyibe kerül? Konektorba kel dugni? Egyébként nincs hideg náluk kb. 25 fok.
2009. febr. 23. 19:13
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát jókor gongolkofdsz az infráról... Az egy alap ilyenkor... És nem egy olyan ritka dolog...
2009. febr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
És azt tudtad, hogy a kiskutya az első időkben nincs saját "melegítője"? Tehát valami más hőforrásra van szüksége (alapvetően az anyakutyára)...
2009. febr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!