Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
A svájci fehér juhászkutyát vagy a belga juhászkutya /malinois?és mért?ti melyiket választanátok????????
2009. febr. 23. 16:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Semmi gond!:D Köszi szépen mindenkinek a válaszát!!!:D
2009. febr. 24. 14:55
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát igen az attól függ,hogy mennyit tudsz vele foglalkozni. Nekem Belga Juhászom van,de vele sokat kell foglalkozni.Én mentőkutyázom. Dönts el hogy egy őrült,pattogós,munkaimádós,rombolós de amúgy jófej kutyát akarsz-e és hozzáteszem lehet, hogy agresszív lesz más kutyákkal szemben és nem egy nagy emberbarát(ez a belga juhász)

__________

vagy egy Svájci juhász kutyát aki nyugodtabb,emberrel is kutyával is egyaránt és őt is ugyanúgy lehet tanítani mint a belgát.max lassabban :DD


Ja és amúgy én mindenképp a belgát választanám(pedig már van :P ) szeretem hogy dolgozni akar és nem azért csinálja mert én azt mondtam,szeretem,hogy ugrál a fejemen hogy csináljunk valamit de nagy kár, hogy nem jön ki minden kutyával és fél az emberektől. Szerintem csak akkor válassz Belgát ha letudod vezetni az energiáját,szellemileg is!

Na ha majd öreg leszek meggondolom ezt a svájci juhász,gyönyörű :))))

Légyszi majd írd meg, hogy melyik lesz:) kíváncsi vagyok.


By Szonza

2009. dec. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem írtál, hogy melyik kutyus lett.

2010. febr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!