Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet, hogy adjanak kölcsön pénzt kutya tápra?

Figyelt kérdés
Acanát akarok venni kb 12000 Ft-ért. A gond az, hogy nincs most pénzem és nem akarnak ilyen tápra kölcsön adni, mert szerintük az olcsó pl. Aro, Reno, Morzsi meg a többi szar ugyanolyan jó és felesleges drágábbat venni.
2009. jan. 31. 21:26
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
16%
Mond meg,hogy meg lennek halasztva ha nem adnak)De komcsi:Keresd meg a 12.őt azt vegyél Nekik...Mert erősen gyanítom,hogy nem kölcsön kell a kavics
2009. jan. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
30%
Bántja Hát!:)Engem is ilyenek szavaznak le...Mert hiába vagyok toppon behajtó cég ügyben ha leszavaz a kutyatápos meg a 19 éves lelkisérült aki még nem toszott:D Ezért szar a struktúrája ennek az oldalnak..)Mert ez ügyben nem fejlesztenek)Könnyebb nekik tiltani)De Dopeman akkor is nyerő..))Üdvözlök minden jó embert
2009. jan. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
51%

az én kutyám meg nem eszi meg az olcsó tápot...lehet,hogy az övé sem...és mivan ha ezér kérdezi? :O

sztem mond nekik ha ez a baj h nemhajlando mást megenni a kutya.

haviszont megeszi az olcsót,énse venném meg neki a drágát,mert minek?

2009. jan. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
92%
a drágábból valóban elég sokkal kevesebbet adni..az én macskám, ha a szart adom neki, akkor egész nap nyávog, mert éhes, ezzel szemben ha jó minőségűt kap, akkor kb kétszer adok neki egy kis adagot, és teljesen jóllakott.
2009. jan. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

Minek a drágább?

Mert az MINŐSÉG!!!


De mi lenne, ha nem rögtön nagy kiszerelést vásárolnál!

Vegyél egy vagy két kilósat!

Az nem olyan sok!

Evett már olyan tápot? Lehet meg sem eszi!

Kérj az állatdokitól minta tápot, ha bejön a kutyusodnak csak akkor vedd meg!!!

A szüleidet te ismered!

Azt a részét sajna szerintem neked kell megoldani!

:D

Sok sikert!

2009. jan. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Külön önálló kasszán élsz, vagy a szüleid tartanak el? Mert ha az előbbi, akkor most egy kicsit húzd össze magad, és örülj, ha jut a kutyának is, majd ha jut több, veszed a többit. Viszont ha az utóbbi, vagyis a szüleid tartanak el, akkor kénytelen vagy az ő anyagi lehetőségeikhez igazodni, és az bizonyára korlátozott, és lehet, hogy nem jut drágábbra, mert más, fontosabb dolgokra kell, és "addig nyújtózkodj, ameddig a takaród ér". A kutyus kibírja, más kutyája is kibírta már. Az én madaraim se a legdrágább magkeverékeket kapják (olcsóbb kiszerelésű akciós keverék + házilag hozzáadott kiegészítő táplálékok), mégis csodaszépek, és makkegészséges mind. Nem attól lesz egy házi kedvenc jobb, hogy drága kaját kap. Elődeink, akik még a tápok kora előtt tartottak kutyákat, néznének nagyokat a mostani házi kedvenceken és a gazdikon.
2009. jan. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha most nincs pénz rá akkor inkább ne a táphoz igazodj hanem az hozzád...vagyis válassz most egy másikat és mikor majd lesz rá pénz(max.a szüleiddel felesben)megveszed.De ne akard ezért 12000Ft-vel lehuzni a szüleidet,biztos most kell az másra hisz válság van:S:)
2009. jan. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
84%
Mint írták is írjátok össze, hogy ezekből szarokból mennyit eszik meg a kutya, hogy jól lakjon, aztán vessétek össze egy prémium táp, mint pl az Acana ár/nap arányával. Mivel ezekből jóval kevesebb is elég, és valóban érnek is valamit, nem csak azt, hogy van valami a gyomrában a kutyának. Hamar rájöttök, hogy jobban megéri prémium tápot venni. Persze mellé még kaphat házikosztot ami marad, és amit megehet. De pl folyamatosan csonttal etetni egy kutyát max népi hiedelemből lehet, semmi haszna nincs, sőt...
2009. febr. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Dicséretes a hozzáállásod. Én megmutatnám nekik az olcsó táp összetételét és rávilágítanék, hogy kukoricát és búzát ennél olcsóbban is lehet venni (mert az olcsó tápok gyakorlatilag csak abból állnak) és hogy az Acana első hallásra lehet, hogy soknak tűnik, de sokkal tovább elég azoknál, mivel jóval kisebb mennyiség is elég belőle. Ha nem tudod meggyőzni őket és van legalább zsebpénzed, akkor először csak pár kilót vegyél, amennyi a hónapra elég.
2009. febr. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
66%

Szia.

Szerintem is jobb lenne azzal etetni de ha nem akkor nem. Etesd a kutyát Frieskies-zel egy kicsit jobb minösségű és aránylag olcsó.Amugy télleg jó ötlet hogy hasonlisd össze az árakat. Az én kutyám házikaját kap és nem jövök ki olcsobban mintha megvenném a táppot söt még drágább de a szüleim nem akarják hogy a kutyát táppal etessem (nagyon jól érzi magát a kutyám igy is) amugy télleg elég rossz minösségű amit irtál de probáld meg a Frieskies-el meggyözni öket. Az én kutyámnak ithon csak vésztartalékra van táp.

2009. febr. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!