Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Direkt ijeszt meg az a szemét...

Direkt ijeszt meg az a szemét kutya mindig?

Figyelt kérdés

Mikor sétálok haza, ez egy csöndes környék. És eddig sosem volt kutya az egyik háznál De, most szereztek egyet. És olyan szemét, vagy nem is tudom, hogy az-e és direkt szívat-e engem. De, mikor megyek a kerítésnél meg sem szólal, csöndben áll a kapu mögött, és figyel. És olyan a kerítés, hogy nem lehet csak nagyon kis réseken átlátni. És mikor oda érek a kapuhoz olyat rám ugat 4-5 öt, hogy akár hányszor számítok rá, megijedek séta közben. És ennyi. Elmegyek, és csönd. Ha az úton megyek el 1 méterre, akkor meg sem szólal. Van amikor nem is áll a kapu elé.

Direkt szemétkedik velem a kutya, hogy engem ijeszget?


2011. jan. 6. 15:12
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Most kifigyeltem, megyek a kerítés melett,, és néz engem, és sunyiba lopakodik(border collie) az a tipikus figyelése vn, mikor terel. És megakart volna ugatni, de elmentem arrébb, és ráfázott.

Akkor ez mi, ha nem ijeszgetés?

2011. jan. 14. 13:44
 12/20 anonim ***** válasza:
55%

Azt hiszem akkor igazam lesz! Nincs jobb dolga, nincs lefárasztva, ez a "móka" számára unaloműzés gyanánt.

Szerintem szólnod kellene a "gazdáinak".

2011. jan. 17. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
vigyázz vele, mert előbb utóbb szembe is köp!
2011. jan. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Ső,legközelebb biunkó megjegyzéseket is tesz :)

Hülyeséget félretéve,olyan nincs,hogy egy kutya "szemét".

Pont ez a fajta olyan,hogy le kell kötni a figyelmét például sporttal,mozgatni kell.

Ha a tulajdonosok ezt nem teszik meg,a kutya persze hogy keres magának elfoglaltságot.

Kérdezd meg a tulajdonosait,összebarátkozhatnál-e a kutyával,utána nem félnél tőle többet.

2011. jan. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
26%

A kutyáknak rengeteg eszük van. Tudják, hogy az emberek általában a kapun szoktak bemenni. Tehát amíg a kapu elé nem érsz, csak figyel. Amint a kapu elé érsz, jelzi, hogy ez az ő területe és hívatlanul be ne merj menni.


Egyébként igencsak gyáva alak lehetsz, ha egy kerítésen belül ugató kutya ennyire félelmet kelt benned. Ráadásul nem is meglepetés szerűen ér az ugatása, hanem tudsz róla.

Gondolom, téged még a madárcsicsergés is zavar... :-/

2011. jan. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 zsuzsabazsa ***** válasza:
Ha jobban kilátna, jobban meg is ugatna. Érd be ennyivel.
2011. jan. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
71%
Teljesen átérzem a fájdalmadat, engem egy német juhász imád megugatni, bármikor elmegyek előtte elkezd őrülten ugatni, ugrál a kerítésnek, minden baja van! Egyszer tuti rám dönti azt a vaskaput!
2011. jan. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
csak az ember képes ilyen hülyeségekben gondolkodni, és még egy kutya természetes reakcióját is a személye elleni támadásnak veszi-egyszerűen jelez, hogy valaki megközelítette a területet amit ő felügyel
2011. jan. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
31%

Teljesen egyetértek az előttem szólóval.

Az ilyen embernek a véleménye, hogy a kutya házőrzésre való, de ha őt ugatják, akkor fel van háborodva.

Szánalmas.

2011. jan. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%

a kérdésen röhögtem amugy XD

egyébként ha fekete,zöld,piros,fehér színbe mész el a kutya előtt, akkor szétugatnak..de amugy csak a területet végzi és ez a dolga...

2011. jan. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!