Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 4 éves stafim és fél...

Gyula1986 kérdése:

Van egy 4 éves stafim és fél a kis kutyáktol mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
ha meglát egy kutyát behuza a farkát és bujik
2010. dec. 24. 15:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ezt en is szeretnem tudni. Az en rotim ha hall egy kis kutyat ugatni, le a fejjel, farok-ful be, meg nyuszit is, es gyorsan odebball. Nagy kutyakhoz rogton oda akar menni, de felek, nehogy megtamadja oket, vagy o legyen megtamadva.
2010. dec. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
és ez mitöl lehet?
2010. dec. 24. 15:25
 3/21 A kérdező kommentje:
van a sogoromnak egy pit7 honapos és vakarozik de brutálisan
2010. dec. 24. 15:32
 4/21 anonim ***** válasza:
A rotikra at mondjak, nagyon nyugi kutyak. Nagyon ritkan ugat is. Gondolom, nem szeretik a kis kutyak orokos ugatasat. Zavarja oket a zaj. ha nem, hat nem tudom.
2010. dec. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Jó, de attól, hogy nyugis még nem kéne fülét-farkát behúznia. :S Szerintem elég ciki látvány, hogy kis kutya ugatásra egy staff és egy roti is behúzza fülét farkát. :S

Igazából szerintem ezt már nem igazán lehet korrigálni, ha meg mégis, akkor nagyon lassú lesz az eredmény (figyelembe véve egy 4 éves kutyát, akinél már berögzült valami). Én azt ajánlanám, hogy ismertesd össze más kis kutyával, játszon velük, te is legyél naaaagyon boldog amikor a kis kutya ott van a közeledbe, hogy lássa rajtad, semmi gáz, sőt.. .még a falkavezér is örül. :)


A vakarózásra annyit, hogy valszeg a nyakörv miatt vakarja a nyakát (ha van rajta), az én kölyköm is vakaródzik, pedig már azóta van rajta nyakörv, mióta itt van nálam. :)

2010. dec. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

15:42-es vagyok, esetleg kutyasulib a vidd el, ott szoktak lenni apróbb kutyák is és akkor ott is tud ismerkedni. :)

De mondom.. ha lesz eredmény, akkor nagyon lassú lesz.

Egyébként kis korában is ilyen volt?

2010. dec. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szia! Nem akarok hülyeséget mondani, de nagy a valószínű, hogy ideggyenge.
2010. dec. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

a nagykutyák általában félnek a piciktől, mert a sok kis kutya be tud menni a nagy hasához, és halál lazán hason

tudja harapni ami nagyon fájdalmas lehet...


lehet hogy ez van a dolog hátterében

2010. dec. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de én ezt hülyeségnek tartom. Én még nem sűrűn találkoztam nagy kutyával amelyik félt volna a kicsiktől... :S Pedig sűrűn sétáltatok, kutyás helyen és suliba is jártam/járok.


Akkor már inkább az ideggyenge, bár őszintén szólva még sosem volt ilyenben részem,nem tudom hogy viselkedik egy ideggyenge kutya. :S

2010. dec. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
sziasztok nem rég hoztam a menhelyről a kutyámat és fél az öcsém kutyusátol az enyém nem ugat se nem morog,az enyém 4 éves sztafi az öcsémé pitt 7 hónapos!mit tegyek!
2010. dec. 24. 17:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!