Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kistestvérem 6 éves és...

A kistestvérem 6 éves és retteg a kutyáktól! 2 kutyánk van retteg vennénk neki 1 kis öleb kutyát ő azt monta rá ok csak nem tudom h milyen icipici kutyák vannak a legkissebbet szeretnénk. Tudnátok?

Figyelt kérdés
:-)
2011. júl. 21. 18:38
1 2
 1/20 joseph01 válasza:
32%
szörös legyen?
2011. júl. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem mindegy milyen fajta, ha még kölyök-korban van, és a tesód így ismeri és szereti meg, utána már nem fog neki feltűnni, hogy a kutya megnőtt.
2011. júl. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
49%
hát apró kutya a csivava, de nem való mindenkinek, főleg 6 éves gyereknek nem!! a csontjai annyira vékonyak, aprócskák, hogy ha eltörnek, a doki nem biztos, hogy helyre tudja rakni!! szerintem inkább cicát vegyetek neki.. vagy a yorki, de azok sem a legjobbak egy 6 éves gyereknek..
2011. júl. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez butaság, nem az a megoldás, hogy vesztek neki egy 2 kilós kutyát!

Én rettegek a pókoktól, és ha a közelembe kerül egy 3 mm-es pók, azt is agyoncsapom, sorry.

Először azt kellene kideríteni, hogy a tesód miért fél a kutyáktól.

2011. júl. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Mielőtt kutyát vennétek, a sajátokkal kellene megbarátkoztatni. Az, hogy egy 6 éves gyerek rámondja, hogy ja..jöhet a pici kutya, nem jelenti azt, hogy attól nem fog félni.
2011. júl. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

szerintem ez a legkisebb ami még nem számít olyan egyedi drága nehezen hozzáférhető ölebnek.



[link]

2011. júl. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

A legkisebb fajták általában nem a legjobbak kicsi gyerek mellé, könnyű őket rosszul megfogni izgágábbak.

Nem úgy kéne kezelni a problémát, hogy vesztek egy kicsi kutyát...első körben inkább szokja meg a tieiteket...de miért fél a kutyáktól? valami rossz élménye volt?

2011. júl. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
43%

a kutyus neve pedig bichon havanese



[link]

2011. júl. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
49%
Az lenne a legjobb megoldás, ha vennétek neki egy kiskutyát, ami majd később megnő, és így hozzáfog szokni, nem fog annyira rettegni a kutyáktól. 6éves gyereknek kisméretű kutyát venni, nem ajánlatos...Egy hat éves gyerek szereti az állatokat "kínozni" (nem szó szerint) gyömöszkélni...
2011. júl. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

most nem azért, de ha nem szereti a kutyákat, és fél tőlük, akkor minek akarjátok ráerőltetni hogy vesztek neki egy kicsit ? szerinted azt szeretni fogja? ennek semmi értelme nincs. miért fél a kutyáktól? ahhoz nem kell rossz élmény. nekem volt rossz élményem velük, előtte sem szerettem őket, szerintem a kutyák nagyon hamisak, és nem túl szerethetőek a számomra. most is félek tőlük, pedig 18 vagyok.

vegyetek inkább cicát, vagy akármi mást ha azt szereti.

2011. júl. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!