Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 10 éves kistestvérem előszeret...

10 éves kistestvérem előszeretettel sminkeli magát, így azt gondoltam hogy karácsonyra kap tőlem egy sminkelős szettet. Milyen márkájú sminket ajánlotok ami erre megfelelő lenne árban minőségben is?

Figyelt kérdés
Árra nem szeretnék drágát, olcsó kategóriákba gondolkozok, de viszont nem szeretném ha kipattogna tőle a bőre vagy bármi baja lenne tőle!
2010. dec. 12. 12:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Én gyerekeknek való sminkkészletet vennék neki. A Douglas-ban szinte mindig árulnak ilyet 2000-2500 Ft körül, de lehet külön venni gyerek sminkeket is itt. A Rosamnn-ban is láttam ilyen készletet.
2010. dec. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Tudom, hogy nem ilyen válaszra vársz, de basszus egy 10 éves gyereknek nehogymár sminkkészletet vegyél. Mondjuk barbibabát vagy egy H2o dvdt. Hova fajul ez a világ?
2010. dec. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen 8-9 éves koromban Én is kaptam egy gyerek sminkszettet. Nagyon aranyos volt! :) Az simán beleférne. Nagy, márkás, szinte profi sminkkészletet ne vegyél még neki. Majd 6-7 év múlva... :)
2010. dec. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: igen,nem is arra a nagyon profikra gondoltam ezért kérném a segítségeket..:)
2010. dec. 12. 13:00
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Ez hülyeség, már nem azért! Aki azt írtam, hogy hova fajul a világ, bla bla bla azzal nagyon, de nagyon nem értek egyet!! Amikor én kicsi voltam, én is rengeteg sminkszettet kaptam, sőt még körömlakkos szettet is. Ebben semmi rossz nincs, egy 8-10 éves lány szeretné megismerni a sminkelés titkait, hiszen látja, hogy anyukája/ nővére reggel sminkeli magát. És ez nem arról szól, hogy a kislány majd agyonsminkelten megy iskolába, hanem arról, hogy otthon kísérletezzen, segítséget kérjen testvérétől/ anyukájától. Én ha kisminkeltem magam mindig 'divatbemutatót' tartottam anyuéknak, aztán elmondták, hogy hányasra pontoznak. És én ezt sokkal jobban élveztem, mint mondjuk a legozást vagy egyéb játékokat. És ha esetleg ki akartam sminkelni magam iskola előtt (mégpedig volt ilyen!) akkor anya elmagyarázta, hogy fiatal vagyok hozzá. És megértettem. És nem lett belőlem riba*c sem. Szóval ebben semmi rossz nincs. Ja és Rossmannban és DM-ben láttam ilyen sminkszetteket, nem drágák, 2000 ft-tól már találhatsz olyanokat, amiknek nem rossz a minősége, de 4000 ft felett nem érdemes vásárolni. :)

16/L

2010. dec. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

Hát én pedig az ellenzővel értek egyet. A mai gyerekek nem olyanok, mint mi 5-10éve. Ők képesek így kimenni az utcára, stb. Lehet, hogy ezt látta az egyik osztálytársánál is. De oké, ezen lépjünk túl. Lehet akármilyen kímélő és bőrbarát egy smink, akkor sem tesz jót a bőrnek. De tényleg mindenképpen gyerekkészletet vegyél neki, bár nem tudom, mi lesz vele így pár év múlva ebben a világban. :S

Szerintem egy társas vagy egy táncszőnyeg jobb ötlet és még több és hasznosabb képességeket is fejleszthet, de ez csak egy tipp. :D

Douglasban amúgy elég drágák a gyereksminkek, parfümök, Rossmannban néha lehet látni, meg olcsóbb boltokban, játéküzletekben pl.

2010. dec. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ezek pedig a Douglas-ben kaphatók: [link]

2010. dec. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Ha nagyon szeretnél neki (mert őszintén, én 10évesnek nem vennék sminket, inkább, ha nagyon akarja, 12-13 éves korától engedném, hogy kipróbálja a saját cuccaimat fokozatosan), akkor én inkább ilyen pl. Rossmann-ban kapható nagyobb sminkládát vennék neki (2000 Ft környékén szoktak mozogni)-egy csomó cucc van benne (gyakran van benne szemhéjfesték, pirosító és vmi rúzsféle is), és nem kifejezetten gyereksmink, így még később is tudja használni. Ja, és minőségre az ilyen "noname" cuccok gyakran tudják ugyanazt, mint az ismertebb drogériás márkák (és nekem baromi érzékeny a bőröm meg allergiás vagyok egy csomó mindenre, mégis az ilyen Lora meg Carlo di Roma stb., Ruro Familyben beszerezhető cuccoktól sem lettek kiütéseim).
2010. dec. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is kaptam 10évesen smink készletet amit csakis akkor használtam ha átjöttek a barátnöim és este jól kisminkeltük magunkat persze jó rondán :D
2010. dec. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

á 10 évesen nekem is volt

egy csillag alakú rózsaszín bőrönd sminktáskában volt mindenféle lányos dolog és a táskára az volt írva, hogy pop sajnos már nem emlékszem a márkájára :((

2010. dec. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!