Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 10 éves kistestvérem előszeret...

10 éves kistestvérem előszeretettel sminkeli magát, így azt gondoltam hogy karácsonyra kap tőlem egy sminkelős szettet. Milyen márkájú sminket ajánlotok ami erre megfelelő lenne árban minőségben is?

Figyelt kérdés
Árra nem szeretnék drágát, olcsó kategóriákba gondolkozok, de viszont nem szeretném ha kipattogna tőle a bőre vagy bármi baja lenne tőle!
2010. dec. 12. 12:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]

ez az üzlet a westendben is van, és ma láttam cuki hello kittys gyerek sminkkészletet. Erre sztem nem lesz allergiás, és aranyos. egy 10 évesnek pont megfelel otthon játszani.

A nagyon gagyiktól én mindig kiütéses lettem, unokahúgomnak meg kötőhártya gyulladása lett...

2010. dec. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
én is már akkor sminkeltem magam de csak így otthon meg minden és nekem is vettem a szüleim sminkszettet de nem rohadt drágáthanem 1-2ezer forintosat és szerintem semmi baj nincs vele mert azokban a szettekben nincs alapozó púder stb. hanem csak szájfény szemhéjpúder rúzs de semmi nagyobb dolog... sztem nyugottad vegyél neki és sztem rossmanban vegyél.
2010. dec. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!