Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya való nekem?

Milyen kutya való nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!!

Olyan kutyát szeretnék ami értelmes és vidám.

Munka után bármennyit tudnák vele foglalkozni,és hétvégén is. Lehet nagy energiáu kutya is. És szerintem benti-kinti kutya lenne. De északára biztos hogy bent lenne. Félhosszú vagy rövidszörü jó lenne. Kérdezetek ha valmit kifelejtettem. Köszi a válaszokat!!!


2009. jan. 14. 17:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szia! A spánielt ajánlom :) Ha ezt a fajtát választod, különösen a fülére figyelj, mert hamar begyullad. Ámbár, ha nagyon elvarázsol, akkor a labradorral jársz a legjobban, hiszen ahogy olvasom első-kutyás vagy! Semmi viselkedési probléma nincs benne, a farka állandóan jár, boldog, végtelenül optimista, mindenkinek örül, nem harapós, nem ugatós. Igen, a nagy termetű kutyák közé sorolják, de ha meglátsz egy kölyköt, úgyis elvarázsol. Nekem van egy nagyon okos, értelmes szuka labim, egyszerűen imádom! Járunk suliba, és nyolchónapos korában nyert engedelmességit, holott ő volt a legfiatalabb. Biztosan jól járnál vele! Arra viszont vigyázz, hogy hatalmas a mozgásigénye, és kis urvarban nem érzi jól magát!
2009. jan. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem minden fajtából van ilyen is, olyan is! Nem lehet őket egy kaptafára tenni! Miért nem mész el egy kutyamenhelyre és amelyik megtetszik, kedves, szimpatikus, nem túl ronda! :) Ebben a hidegben szegény kutyusok ott szenvednek a ketrecekben.....:( Mindenki csak a fajkutyákért van oda, pedig a keverékekkel sokkal kevesebb gond van.

Sok szerencsét!

2009. jan. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ronda kutya nincsen! :D
2009. febr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 csaba1974 ***** válasza:
Ha "nagytestű" akkor goldi v lablador ha nem akkor spániel beagle de szetem mindenféle képpen vadász kutya v a jól bevált colli
2012. márc. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!