Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya való nekem?

Milyen kutya való nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!!

Olyan kutyát szeretnék ami értelmes és vidám.

Munka után bármennyit tudnák vele foglalkozni,és hétvégén is. Lehet nagy energiáu kutya is. És szerintem benti-kinti kutya lenne. De északára biztos hogy bent lenne. Félhosszú vagy rövidszörü jó lenne. Kérdezetek ha valmit kifelejtettem. Köszi a válaszokat!!!


2009. jan. 14. 17:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sztem border collie-t vegyél. Nagyon értelmes, és imádja ha feladatokat kell végrehajtania. Sokat kell mozgatni és foglalkozni vele, de meghálálja.
2009. jan. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Minden kutya értelmes max a gazdi hülye hozzá.

A kutyus akkor vidám amikor látja a gazdit és foglalkozik vele!Hát én tudom ajánlani: Pekingi palotapincsi ( méretet nem írtál =) )

Én úgy vagyok ezzel a fajtával,hogy igenis szeretetre méltóak igaz hamar kifárad de szeret a középpontban lenni!



Ha azt írjátok,hogy juujj nem jó vad..és ha ilyen kutyád van sajnálom is azt a kutyád! Kutya csak akkor vad ha kiskora óta ütik és bántják szegény kutyát így már nagy korára hozzá szokik,hogy ütik és megtudja magát védeni!=) Nekem jelenleg 4 pincsim van EGYIK SE VAD csak az idegenekre morognak és nagyon aranyosak!=)

2009. jan. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ja én közepes méretüt szeretnék.
2009. jan. 14. 17:37
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha közepes testű kutyát szeretnél, akkor pl. amstaff. Nekem mopszom van, de tulteng benne az energia, egyszüen fáradhatatlan a játékban. De imádom.

2009. jan. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Spániel?

Vidám, okos, játékos, nem nagy, nem kicsi, szerintem nagyon jó társ. (bár nekem roti-keverékem van és semmiért nem cserélném el)

De a közepes méretűek közül még a következők jutottak eszembe: puli, pumi, mudi, beagle, uszkár, angol bulldog, (esetleg a foxi, de terriereket első kutyának én nem ajánlanék, ahhoz ők egy kissé önfejűek).

2009. jan. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is a spánielt, vagy a Beagle-t ajánlanám.
2009. jan. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ajánlom a mudit! :)
2009. jan. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia!


www.olcsokutya.uw.hu

Részletes fajtabemutatók vannak itt!


És ha választottál és érdekel más is akkor írj nekem e-mailt és segítünk megtalálni az igazit! :)))

2009. jan. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is a mudit ajánlom! Az egyik legintelligensebb fajta, könnyen nevelhető, játékos. Jól kijön a gyerekekkel és a többi háziállattal. Regényeket tudnék írni arról, milyen okos! Közepes termetű és félhosszú szőrű.
2009. jan. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én igazándiból az amstaffokért vagyok oda (amerikai staffordshire terrier) de első kutyának nem javasolnám. Ha volt már kutyád, vagy hajlandó vagy nagyon sokat olvasni a kutyák viselkedéséről még mielőtt megveszed akkor szerintem nagyon boldog lennél ezzel a fajtával. Nagyon energikusak és rengeteg szeretet igényelnek de ha, ahogy írtad délelőtt nem érsz rá eljátszik ő a "képzeletbeli barátjával".
2009. jan. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!