Elveszíthetem a falkavezér szerepét, ha a kutyám nagyon sokszor velem alszik az ágyamban?
Figyelt kérdés
dec. 3. 22:51
11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm #10 🙂
dec. 4. 11:55
12/15 anonim válasza:
Macskakanla van ilyen. A kutyusok nagyom tudnak szeretni es mogjobban csak a gazdi szavara adnak ha egyutt alusztok
13/15 A kérdező kommentje:
12, anyámnak macskája van és vele alszik, de nagyon a fejére van nőve, szó szerint terrorizálja 🫤
dec. 4. 19:39
14/15 anonim válasza:
5
ha a bátyád lenyúlja a csokidat, az lopás, és a szülőknek szigorúan rendet kellene tenni, mert különben később is lopós marad.
A kutyám nekem nagyon hamar megtanulta, hogy nem aludhat az ágyon. Miért gyengítenéd a tekintélyed?
15/15 anonim válasza:
Nem az ágyon alváson múlik, hanem azon, hogy következetesen elvárod-e a szabályok betartását.Ha az a szabály, hogy ágyon aludhat, akkor ok. Ha az a szabály,hogy te nem engeded föl, de sunyiban felmászkál, az kevésbé szerencsés.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!